Battle RoyaleNasıl Yapılır

Fortnite’da Maskesiz Deadpool Kostümü Nasıl Alınır?

Oyuncular sonunda Fortnite’de Deadpool Kostümüne sahip olduklarına göre, Wade’in bozulmuş yüzü ve tüm yara izleriyle de bu alternatif kostümü elde etmenin zamanı geldi.

Fortnite’ın Deadpool ile olan crossover etkinliği nihayet oyuncuların beklediği Deadpool kostümünü oyuna ekledi. Battle Pass’a sahip ve tüm Deadpool zorluklarını tamamlayan oyuncular yeni kostümü kendileri alabilirler. Bu kostüm Deadpool’un maskesiz halidir.

Alternatif Kostüm

Orijinal kostüm Deadpool’un hem çizgi romanlarda hem de filmlerde yer alan siyah-kırmızı süper kahraman kıyafetini içeriyor. İkinci, alternatif Deadpool kostümü karakterin orjinal görünümüne sahiptir, yani yüz maskesi yoktur. Bu sayede hikayeden gelen yaralı suratı da görülebilir.

Orijinal kaplamayı elde etmek için, oyuncular ilk yedi haftalık zorlukları tamamlamak zorunda kaldılar. Bunlar, Deadpool’un gizli inini (aslında sadece bir banyo) bulmak, silahlarını bulmak, şoföre teşekkür etmek ve diğer kolay şeyleri içeriyordu. İkinci kaplamayı elde etmek için, oyuncular aynı şeyleri yapmak zorunda kalacaklar.

Alternatif Maskesiz Deadpool Kostümü Nasıl Alınır?

Fortnite’de bu hafta devam eden etkinliklere girenler, alternatif kostüm için bazı yeni zorluklar fark etmiş olabilirler. Tüm oyuncuların yapması gereken bu hafta Battle Pass için zorlukları tamamlamak ve alternatif kostüm bu sayede alınabilecek. Öyleyse Deadpool’un gizli odasına gidin ve maçlara başlamadan önce gerekli şeyleri yapın.

İlk mücadele, Deadpool renkli tek boynuzlu at Floaty’yi bulmak. Floaty, Deadpool’un kıyafeti gibi görünecek ve Deadpool’un bu hafta devraldığı Yatta gizlenecek. Haritaya girdikten sonra, oyuncular Yat yakınlarına inebilirler. Üzerinde şamandıra bulunan güvertede bir sandalyeye dikkat edin.

Oyuncular havuz oyuncağıyla etkileşime girdikten sonra, zaten üzerinde oldukları Yatta dans ederek için ikinci mücadeleyi tamamlamış olacaklar. Dans ettikten sonra, oyuncular yeni kostümü alacaklar.

Fortnite, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows ve MacOS işletim sistemlerinde kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Discord Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Modern Warfare’de Riley’i Nasıl Alırsınız?