Hayatta KalmaRehber

Last Oasis’de Hayatta Kalmanızı Sağlayacak 9 İpucu

Çorak topraklar zorlu bir yerdir, ancak önerilerimiz ve tavsiyelerimiz hayatta kalmanız için size yardımcı olacaktır.

Last Oasis’de her zaman bir telaş içindesiniz. Sizi öldürmek ve zor kazanılmış ganimetinizi çalmak isteyen oyuncular ya da zar zor keşfettiğiniz bölgeleri tahrip eden kavurucu güneş olsun, sürekli bir telaş içindesiniz ve bunun yanında geri çıkmak ya da serin bir barınak inşa etmek için fazla zamanınız da olmayacak.

Ancak bu göçebe yaşam ve onun getirdiği benzersiz sistemlerin çeşitliliği, Last Oasis’in diğer çok oyunculu hayatta kalma oyunları gibi olmadığını size gösterecek. Örneğin, oynamak için tek bir sunucu seçmek yerine, sürekli olarak yeni oyuncular ve tehditlerle dolu keşfedilmemiş bölgeye gidebileceksiniz. Hayatta kalma yetenekleriniz açısından öğrenebileceğiniz çok şey var, bu yüzden özellikle yeni oyuncular ve solo oynamayı tercih edenler için yararlı olan bu ipuçları koleksiyonunu sizler için hazırladık.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Netherite Ingots Craftlama Netherite Ekipmanı Yapma

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

MinecraftRehber

Minecraft'ta Ejderha Yumurtası (dragon egg) Kuluçkalama

AksiyonRehber

Watch Dogs Legion Bloodline Çalışmıyorsa Nasıl Oynarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Legends of Runterra, Android ve iOS için 30 Nisan’da Çıkacak