Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2: Bannerlord’un Fire Moduyla Düşmanlarınızı Yakın

Söylenilene göre kılıçlar oldukça tehlikeli. Görünüşe göre keskinler ve bıçağın yüzüne ne sürüldüğünü kim bilebilir? Enfeksiyon kapabilirsin. Oldukça tehlikeli olan bu silah türünü kullanmaktan sıkıldın mı?. Mount & Blade 2: Bannerlord’da bir sürü kılıç gördünüz. Her savaştan sonra, bir sürü kılıcı ganimet olarak aldığınızdan eminiz. Ya bu kılıçlar yanıyor olsaydı?

Fire Lord, ateş oklarını ve biraz daha mistik ateş büyülü kılıçları, baltaları ve polimerleri tanıtarak Erken Erişime girdi. Bannerlord’un kendisinde şu anda ateşle hasar almak yok, bu nedenle modder PureDark, tüm savaşçıların 100 noktaya kadar yükselen bir ateşle hasar barına sahip oldukları, bu noktadan sonra yanmaya başladıkları kendi modunu oyuna uyguladı.

Fire Lord Modu Nasıl Çalışıyor?

Ateşli okla rakibinizi vurmak onu ateşe vermeyecektir ama hızlı bir şekilde iki üç kere ateşli okla vurduğunuz zaman tutuşmaya başlayacaktır. Ancak bir düşmanı ateşli bir kılıçla kestiğiniz zaman vuruşunuz engellenmedikçe düşman anında yanmaya başlayacaktır. Bununla ilgili modun dosyalarının içinde yanma hasarıyla ilgili düzenleyebileceğiniz kısımlar da bulunuyor. Örneğin ateşin verdiği hasarı arttırmak mümkün.

 

En son güncelleme olan v1.0.2, hangi birimlerin ateş oklarını kullanabileceğini seçmenize izin verir. Bir birimin ateş oku vurma olasılığını bile değiştirebilirsiniz. Ve sadece kendiniz ateş ederken, hasar almadan büyük bir alev kılıcı ile savaş meydanında beklemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Şu an bu modun etkileri sadece insanlarda işe yarıyor. Örneğin bir binayı bu oklarla vurduğunuzda ya da bir kapıya kılıçla saldırdığınızda yanmıyor.

Modu indirmek için buraya bakın.

[ctu_ultimate_oxi id=”1″]
Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
COD: Warzone Hilecileri, Hileci Lobisinin Tadını Çıkarıyor