Battle Royale

Pubg, 7. Sezon Güncellemesinde Vikendi Yenileniyor ve Tren Ekleniyor

PUBG, Ocak ayında Sezon 6’yı başlattığında, karla kaplı Vikendi haritası geri plana itilmişti. Geliştirici PUBG Corp, Vikendi’yi oyuncuya açık eşleştirmeden, yeni Karakin haritasını rastgele harita kuyruğuna eklemek için kaldırdı. PUBG Corp, insanları en hızlı ve en ölümcül harita olduğu için Karakin’e yönlendirmek istedi.

Şimdi Vikendi yeni özellikleriyle ön plana çıkıyor. Vikendi yenilendi ve bazı yenilikler şunlar; Adanın belirli bölgelerinde azalan kar örtüsü, ilgi çekici yerlere ve turistik yerlere daha fazla önem verildi, yeniden çizilmiş bir Dinoland eğlence parkı, daha fazla kapsama sahip şehirler, kar motorları Vikendi’den çıkarıldı yerine artık daha az kar olduğu için normal motosiklet eklendi ve gece maçları Vikendi’den kaldırıldı.

Bununla birlikte, en güzel değişiklik, Vikendi’nin artık adanın her yerinde çalışan bir tren sistemine sahip olmasıdır. Ana raylar tüm çevreyi kaplar ve iç alanlarda uzanan daha küçük raylar da vardır. Toplu taşıma, her türlü oyun olanaklarını açacak. Örneğin, çemberin içine girmenin hızlı bir yolu yoksa mavi duvarın arkasında kalan herkes, hızlı hareket eden bir trene atlayabilir. Veya takımlar istasyonlara pusuda bekleyebilirler, tren sizin için ölüm trenine de dönüşebilir.

Bütün bunlar PUBG’nin en zayıf haritasından en heyecan verici haritasına geçişin işareti olabilir, yani Vikendi artık daha popüler hale gelebilir. PUBG’nin 7.1 güncellemesi 21 Nisan’da PC’de, 28 Nisan’da PS4 ve Xbox One’da yayınlanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
PUBG

Yeni Pubg'nin Oyun Motoru Ortaya Çıkmış Olabilir

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Ban Nasıl Kaldırılır?

Auto ChessBattle Royale

Pubg'ye Turnuva Stili Oyun Modu Gelebilir

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Ekipten Çıkmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hatred, Cinayet Simülatörü (Yetişkin İçerik) Switch’e Geliyor