AksiyonKorku

Resident Evil 8’in FPP ile Önümüzdeki Yıl Çıkacağı Konuşuluyor

Yeni bir gün, yeni bir Resident Evil sızıntısı ve bu başka bir remake değil, ünlü “Resident Evil 8” olarak adlandırılan korku serisinin bir sonraki oyunu ile ilgilidir.

AestheticGamer olarak bilinen Dusk Golem (Daha önce Resident Evil 3 Remamke hakkındaki sızıntıları da doğru çıkmıştı), Resident Evil 8 ile ilgili bilgiler sızdırdı ve oyunun 2021 yılında çıkacağını iddia etti. Muhtemelen geliştirici şirket bunu reddedecektir.

İlginç bir şekilde, AestheticGamer, oyunun bir ana hat oyunu olarak başlamadığını ancak başlangıçta Revelations yan oyunu olarak geliştirildiğini bildiriyor. Lakin, Capcom ve playtesters erken prototiplerden o kadar etkilenmişlerdi ki, bir sonraki Resident Evil oyunu olmasını istediler.

Yukarıdaki tweetten de anlaşılacağı üzere oyun daha önce Residen Evil değildi, Revelations 3 olacaktı. Daha erken erişimde yayımcı ve test edenler oyunu o kadar beğendi ki bunu sağlam ana oyun olmasını istediler. Bu sayede oyun Resident Evil 8’e döndü.

Sızıntı ayrıca Resident Evil 8’in hem mevcut hem de yeni nesil sistemlere geleceğini öngören bir “Cross-Play” olacağını bildiriyor. Yapılan sızıntıda oyunun birinci şahıs kamera açısıyla çıkacağı bildiriliyor. Bununla birlikte düşmanlar ve zayıf düşmanlarda inanılmaz gelişmeler olacağı da söyleniyor. Hallucinations, Occultism gibilerinin sonradan eklendiği de bildiriliyor.

AestheticGamer haklıysa 2021’de Resident Evil 8’i göreceğiz. Bu süreç zarfından sitemizde gelen haberlere göre Resident Evil 8 ile ilgili daha fazla içerik paylaşmaya devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 3: Nemesis’i Yenebilir Misin?