Savaş Oyunları

World of Tanks Blitz’e Yerçekimsiz Savaş Modu Ekleniyor

World of Tanks Blitz, Yeni Bir Yerçekimisiz savaş Modu Alıyor. Wargaming.net geliştiricisinin popüler ücretsiz oynanabilir nişancı oyunu World of Tanks Blitz, Gravity Force adlı yeni bir moda kavuşuyor.

Aynı şekilde, tankların yerçekimi gücünü silip ağır silahlı balonlar gibi havada dolaştığını göreceksiniz. Wargaming.net’e göre, mod geri tepme yeniden kalibrasyonları ve “süzülme hissi” gibi kütleçekimsel olarak doğru özelliklerle uzay koşullarını sizler için sağlayacak.

Bu yeni mod, Ay’da kurulmuş olan Sea of Tranquility adlı yeni bir haritada geçecek. Bu harita elbette fizik kuralları gereği süzülebilir olacak ve 10 Nisan ve 16 Nisan arasında diğerleri de aynı özelliği kazanacak.

Bunlar Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy ve Dead Rail. Wargaming.net ve Lunar Embassy arasındaki ortaklık sayesinde, oyuncular ayın parçalarından sahiplik için sertifikaları kazanabilecekler.

World of Tanks Blitz’i şimdi Google Play’de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Mobil Oyun

Red Dot: Front Line'da Her Maçı Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları

AksiyonRehber

Sheeva Nasıl Alınır - Mortal Kombat 11

Nişancı OyunuSavaş Oyunları

Mass Effect Trilogy Remaster Önümüzdeki Sene Başında Çıkacak (Söylenti)

AksiyonSavaş Oyunları

Assassin's Creed Valhalla'daki Büyük Kral Alfred Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077, Yeni Nesil Konsollara Daha Sonra Çıkacak