Savaş Oyunları

World of Tanks Blitz’e Yerçekimsiz Savaş Modu Ekleniyor

World of Tanks Blitz, Yeni Bir Yerçekimisiz savaş Modu Alıyor. Wargaming.net geliştiricisinin popüler ücretsiz oynanabilir nişancı oyunu World of Tanks Blitz, Gravity Force adlı yeni bir moda kavuşuyor.

Aynı şekilde, tankların yerçekimi gücünü silip ağır silahlı balonlar gibi havada dolaştığını göreceksiniz. Wargaming.net’e göre, mod geri tepme yeniden kalibrasyonları ve “süzülme hissi” gibi kütleçekimsel olarak doğru özelliklerle uzay koşullarını sizler için sağlayacak.

Bu yeni mod, Ay’da kurulmuş olan Sea of Tranquility adlı yeni bir haritada geçecek. Bu harita elbette fizik kuralları gereği süzülebilir olacak ve 10 Nisan ve 16 Nisan arasında diğerleri de aynı özelliği kazanacak.

Bunlar Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy ve Dead Rail. Wargaming.net ve Lunar Embassy arasındaki ortaklık sayesinde, oyuncular ayın parçalarından sahiplik için sertifikaları kazanabilecekler.

World of Tanks Blitz’i şimdi Google Play’de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehber

Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu

RehberValorant

Nickinizden Sıkıldınız Mı? İşte Valorant Nick Değiştirme

e-SporRehberSavaş Oyunları

Disk Yazma Hatası Nasıl Çözülür - CS:Go Çözüm Rehberi

AksiyonSavaş Oyunları

Rainbow Six Quarantine, Çıkış Tarihi, Fragman Ve Diğer Bilinenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077, Yeni Nesil Konsollara Daha Sonra Çıkacak