Savaş Oyunları

World of Tanks Blitz’e Yerçekimsiz Savaş Modu Ekleniyor

World of Tanks Blitz, Yeni Bir Yerçekimisiz savaş Modu Alıyor. Wargaming.net geliştiricisinin popüler ücretsiz oynanabilir nişancı oyunu World of Tanks Blitz, Gravity Force adlı yeni bir moda kavuşuyor.

Aynı şekilde, tankların yerçekimi gücünü silip ağır silahlı balonlar gibi havada dolaştığını göreceksiniz. Wargaming.net’e göre, mod geri tepme yeniden kalibrasyonları ve “süzülme hissi” gibi kütleçekimsel olarak doğru özelliklerle uzay koşullarını sizler için sağlayacak.

Bu yeni mod, Ay’da kurulmuş olan Sea of Tranquility adlı yeni bir haritada geçecek. Bu harita elbette fizik kuralları gereği süzülebilir olacak ve 10 Nisan ve 16 Nisan arasında diğerleri de aynı özelliği kazanacak.

Bunlar Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy ve Dead Rail. Wargaming.net ve Lunar Embassy arasındaki ortaklık sayesinde, oyuncular ayın parçalarından sahiplik için sertifikaları kazanabilecekler.

World of Tanks Blitz’i şimdi Google Play’de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077, Yeni Nesil Konsollara Daha Sonra Çıkacak