Nişancı Oyunu

Yeni Halo Infinite Detayları Kazara Sızdı

Yeni Halo Infinite ayrıntıları yanlışlıkla en olası kaynaklardan sızdırıldı. Yeni Halo oyunu bu yıl bir Xbox Series X lansman oyunu olarak piyasaya sürülecekken, aynı zamanda Xbox One ve PC’ye geliyor. Oyun hakkında şu ana kadar çok az şey duyduk. Microsoft ve Bungie sadece 2020 Nişancı oyununu ortaya çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda oyun hakkında tek bir göze çarpan şey söylemediler. Bu, önümüzdeki aylarda muhtemelen değişecek, ancak bu arada, merakla beklenen çapraz platform oyunuyla ilgili yeni bir ipucu ortaya çıkaran bir sızıntıya sahibiz.

Şimdi silinen bir tweet’te yeni Halo Infinite oyuncakları ortaya çıkarıldı ve süreçte oyunla ilgili bazı ipuçları paylaşıldı. Birincisi, Brutes geri döndü. İnsanlar tarafından “Brutes” olarak bilinen Jiralhanae, Sözleşmenin en yeni üyeleridir. Eğer onları görmediyseniz, haklarında küçük bilgiler verelim; Doisac’ın büyük, iki ayaklı, dev maymun türleridirler ve UNSC’nin Hasat üzerindeki tarım kolonisinin imha edilmesinden bu yana Sözleşme’nin bir parçası oldular. Monomanyak davranışları ile tanınırlar.

Oyuncaklar ayrıca Gungnir zırhının geri döndüğünü de doğruluyor. Dahası, iki yeni silah gibi görünen şeyi ortaya çıkarıyorlar. İsterseniz, oyuncakları burada kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Tabii ki, oyuncaklar yasal olsa da, resmi bilgi olmadığı için temkinli yaklaşmak gerekir.

Halo Infinite şu anda bu sene sonuna doğru Xbox Series X’in piyasaya sürülmesiyle birlikte piyasaya sürülecek. Üstte belirtildiği gibi, PC ve Xbox One için de geliştirilme aşamasında.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

HaberNişancı Oyunu

Bodycam "Fatal Error" ve Siyah Erkan Sorunu İle Başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefield 5’in Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Son Olabilir