Nişancı Oyunu

Yeni Halo Infinite Detayları Kazara Sızdı

Yeni Halo Infinite ayrıntıları yanlışlıkla en olası kaynaklardan sızdırıldı. Yeni Halo oyunu bu yıl bir Xbox Series X lansman oyunu olarak piyasaya sürülecekken, aynı zamanda Xbox One ve PC’ye geliyor. Oyun hakkında şu ana kadar çok az şey duyduk. Microsoft ve Bungie sadece 2020 Nişancı oyununu ortaya çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda oyun hakkında tek bir göze çarpan şey söylemediler. Bu, önümüzdeki aylarda muhtemelen değişecek, ancak bu arada, merakla beklenen çapraz platform oyunuyla ilgili yeni bir ipucu ortaya çıkaran bir sızıntıya sahibiz.

Şimdi silinen bir tweet’te yeni Halo Infinite oyuncakları ortaya çıkarıldı ve süreçte oyunla ilgili bazı ipuçları paylaşıldı. Birincisi, Brutes geri döndü. İnsanlar tarafından “Brutes” olarak bilinen Jiralhanae, Sözleşmenin en yeni üyeleridir. Eğer onları görmediyseniz, haklarında küçük bilgiler verelim; Doisac’ın büyük, iki ayaklı, dev maymun türleridirler ve UNSC’nin Hasat üzerindeki tarım kolonisinin imha edilmesinden bu yana Sözleşme’nin bir parçası oldular. Monomanyak davranışları ile tanınırlar.

Oyuncaklar ayrıca Gungnir zırhının geri döndüğünü de doğruluyor. Dahası, iki yeni silah gibi görünen şeyi ortaya çıkarıyorlar. İsterseniz, oyuncakları burada kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Tabii ki, oyuncaklar yasal olsa da, resmi bilgi olmadığı için temkinli yaklaşmak gerekir.

Halo Infinite şu anda bu sene sonuna doğru Xbox Series X’in piyasaya sürülmesiyle birlikte piyasaya sürülecek. Üstte belirtildiği gibi, PC ve Xbox One için de geliştirilme aşamasında.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Para İadesi Nasıl Alınır?

Haber

Microsoft Bethesda'dan Sonra Başka Oyun Şirketlerini de Almaya Çalışıyor

Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Sur Verme Ve Karşılaşmayı Yeniden Kurma

Nişancı Oyunu

Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefield 5’in Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Son Olabilir