Rol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla Ekipman Sisteminde Büyük Değişiklikler Yapıyor

Yaklaşan #Assassin’sCreedValhalla ile ilgili daha fazla ayrıntı ortaya çıkmaya başladığında, gear sisteminde önemli bir değişiklik yapıldığı da ortaya çıktı.

Assassin’s Creed Valhalla kesinlikle bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri haline geldi. Yine de, bu oyunun oyun topluluğundan ne kadar ilgi göreceği gibi, önümüzdeki oyun hakkında hala bilinmeyen birçok detay var. Ancak, oyunun anlatım direktörü Assassin’s Creed Valhalla’da kıyafetlerin ve teçhizatın nasıl çalıştığını açıkladı. Bu sayede biraz olsun oyun hakkında bir şeylerle ilgili bilgi almak mümkün hale gelidi.

Assassin’s Creed hakkında söylenebilecek bir şey varsa, bu, serinin tarihi boyunca çeşitli değişikliklerden geçen bir oyun serisi olduğudur. Bu, serideki her oyunun tarihin farklı bir döneminde nasıl gerçekleştiğini ve farklı bir kültürün etrafında merkezlendiğini göz önüne alarak mantıklıdır. Bu değişikliklerin tümü hayranlar topluluğu tarafından iyi karşılanmadı, ancak sonraki oyunlarda her zaman iyileştirme fırsatı vardı ve bu şekilde de oldu.

Assassin’s Creed Valhalla’da eşya elde etmek nasıl olacak?

Assassin’s Creed Origins’te yer alan temel mekaniklerden biri, oyuncuları oyunun farklı zırhlarını veya ekipmanlarını almak için sürekli savaşmaya zorlayan rastgele bir yağma sisteminin kullanılmasıydı. Assassin’s Creed Valhalla için durum böyle değil. Oyunun anlatı yönetmeni Darby McDevitt’e göre, gear ve kıyafetler Assassin’s Creed Syndicate’ten çok farklı olmayan şekilde değiştirilebilir.

Sonunda Assassin’s Creed Valhalla’nın nasıl bir oyun olacağını söylemek için henüz çok erken. Sadece geliştiricilerin bahsettiği aralıklı ayrıntılarla, oyuncuların gerçekte ne bekleyebileceği belirsizdir.

Assassin’s Creed, tüm zamanların en tanınmış oyun serilerinden biridir. Ana seride bir düzine giriş ve birkaç spin-off oyunuyla Assassin’s Creed, oyun topluluğunu on yıldan uzun bir süredir büyüledi.

Assassin’s Creed Valhalla 2020’de serbest bırakılacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberSkyrim

Skyrim'de Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skyrim’de Oyunu Daha Güzel Hale Getirecek 5 Mod