Yarış Oyunları

Dirt 5, Xbox Series X İle 120 FPS Oynandı

#Codemasters ‘ın #Dirt serisine yakın zamanda açıkladığı yeni oyunu, #Xbox Series X’te 120 fps’de çalışabilecek. #dirt5

Dirt 5, Microsoft’un Inside Xbox akışında açıklanan oyunlardan biriydi. Codemasters, bir zamanlar Motorstorm oyunlarını yapan aynı yeteneklere sahip bir ekip ve oyun gerçekten iyi görünse de, birçok insanın kaçırdığı bir şey vardı.

Yönetmen Robert Karp, Xbox Series X için şaşırtıcı bir 120 FPS’de (çözünürlükbilinmiyor) oynayabileceğinizi açıkladı. Bu, mümkün olan en pürüzsüz görüntü akışından gerçekten yararlanmak istiyorsanız yeni bir TV satın almanın zamanı gelebileceği anlamına geliyor. 60 FPS’nin fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorsanız, Xbox Series X sürümünün 4K çözünürlüğü ve 60 FPS’yi desteklediğini memnuniyetle söyleyebiliriz.

Playstation 5 için de aynı seçenekler bize sunulacak olabilir ama şu anda konuyla ilgili bir bilgi yok. Dirt 5 ayrıca Smart Delivery’yi de destekliyor, bu da Xbox One için satın alabileceğiniz ve daha sonra ek ücret ödemeden yeni nesil için yükseltebileceğiniz anlamına geliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Forza Horizon 5RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 5 Rally Adventure'da tüm arabaların kilidi nasıl açılır?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty Mobile Sezon 6 Yol Haritası ve Gelecek Planları