RehberRol Oyunu

Fallout 76 – Secret Service Armor Nasıl Elde Edilir?

Fallout 76 Wastelanders’ın son fragmanını Şubat ayında gördüyseniz, muhtemelen sonunda ortaya çıkan güç zırhını da gördünüz. Fakat güç zırhının T-65 olarak adlandırıldığını ve oyunda Wastelanders güncellemesiyle birlikte geldiğini biliyor muydunuz? Bu rehberde, Fallout 76 T-65 Secret Service Armor’ı nereden ve nasıl alacağınızı göstereceğiz.

Gizli Servis Zırhı Fallout 76’da nasıl edinilir?

T-65 Gizli Servis Zırhı, şu anda Appalachia’da düzenlenen Gizli Servis’in savaş öncesi kalıntıları tarafından kullanılan bir dizi güç zırhıdır. Gizli Servis Zırhını elde etmek için, önce bunu yapmak için gerekli olan planları satın almalısınız. Zırh planlarını Regs adlı bir Gizli Servis ajanından satın alabilirsiniz. Ana görev ve Vault 79 Baskını’nı oynadıktan sonra Regs’i Vault 79’da bulabileceksiniz.

Fallout 76 T-65 Gizli Servis Zırhı oyun içinde T-65 olarak adlandırılıyor. Neyse ki, Regs bir jetpack, Hidrolik Bracers ve Patlayıcı Havalandırmalar dahil olmak üzere her zırh parçası için tüm planları satıyor. Regs ayrıca Gauss tüfeği ve Plazma Tekeri gibi diğer ürünleri de satıyor.

Ayrıca Bakınız:   Sosisli Nerede Bulunur? Gounded Hayatta Kalma Rehberleri

T-65 güç zırhının tüm parçalarının birkaç bin külçe altın maliyeti var, bu yüzden şuna dikkat edin: Bu zırhı istiyorsanız, özellikle külçe harcamak istemiyorsanız, çaresiz bir durumdasınız demektir. Zırh planlarını satın almaya yetecek kadar toplamak için Çoraklık güncellemesine eklenen tüm hizip görevlerini yerine getirmenizi öneririz.

Yeterli külçe toplandıktan sonra, planları alabilir ve Gizli Servis Zırhını yaratabilirsiniz. Bonus olarak, zırh giymek birkaç benzersiz bonus kazanıracaktır. Bu bonuslar arasında 565 Fiziksel hasar koruması ve 470 Enerji ve Radyasyon koruması bulunur. Zırh ayrıca, güçsüz zırh yeteneklerini de kullanabilme özelliğine sahiptir.

Fallout 76 Rehberleri
Fallout 76 Rehberleri

Fallout 76 Rehberleri Listesini aşağıda bulabilirsiniz. Bununla birlikte bazı rehberler hazırlık aşamasında olabilir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Rehber

Roblox FPS Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehberYoutube

Sprig Bow Yapımı - Grounded Türkçe

AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla'da Maximilian’s Key Elde Etme

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Redemption 2’nin Domuz Sürme Modu Oldukça Etkileyici