Rol Oyunu

GTA 5 Ücretsiz Alınabilir Oldu, Kaçırma!

Son zamanlarda Xbox Game Pass’taki konumundan emekli olan GTA 5, başka bir ücretsiz sürüm olarak Epic Games Store’da ortaya çıktı. Ayrıca oyun içi hediye de veriyor.

Bir GTA 5 freebie hakkındaki söylentiler geçtiğimiz akşam dolaşmaya başlamıştı ve söylentiler gerçek çıktı. Twitter’dan yayınlanan Tweet hemen silinse de bir çok kişi ekran görüntüsü almayı başarmıştı.

Epic kısa süre önce, yeni kullanıcıların ücretsiz oyunları talep edebilmek için iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmeleri için bir gereklilik getirdi – bu da uygun bir şekilde 21 Mayıs’ta sona erecek bir deneme süresi için. Epic bunun oyuncuları hesaplarını korumaya teşvik etmek olduğunu söylerken, başka bir neden de hain bireylerin ücretsiz oyunlar talep etmek için hesap oluşturmalarını ve daha sonra hesapları satmalarını engellemek olabilir.

Verilen GTA 5, dünyanın en popüler oyunlarından biri ve yine de Rockstar Mağazası’nda 24,99 £ ‘a mal oluyor – şimdi bu oyunu almak için iyi bir zaman gibi görünüyor.

Bu arada, konuyla ilgili araştırma yapanlar gelecekte The Witcher 3: Wild Hunt’ın Epic Games Store’a gelebileceğine dair kanıtlar buldular. Bir reddit kullanıcısı, mağaza sayfası url’si hala bir hediye olsa da, oyunun ekran görüntüsünü Epic Games Store’da yayınladı. Oyunun bir hediye olup olmayacağı hala bir gizem, ancak GTA 5 ücretsiz olarak veriliyor. Almak için buraya bakabilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Fortnite vs Apple - Epic Games ile Apple Arasında Neler Oluyor?

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

Battle RoyaleRehber

Fortnite, Apple Marketten Kaldırdıktan Sonra Bile iOS İçin Tekrar İndirilebilir

AksiyonMacera

Senua's Saga: Hellblade 2 Fragmanı Gerçekçiliği İle Konuşuluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Sıkıntılı Eşyaları Oyundan Kaldırıyor