RehberRol Oyunu

GTA 5 – Vintage Noir Filters Nasıl Açılır?

#roleplay #rpg #games

#GTA5 ‘in en gizemli olayını çözmek ister misiniz? Oldukça uzun soluklu olan bu görevi çözmek için bol görselli bir rehber hazırladık. Oldukça uzun ve sırayla takip edin. Murder Mystery çözümü sizlerle. Bu gizemi çözerek #VintageNoir filtresini açabilirsiniz. Gelin rehberimize bir geçelim.

Grand Theft Auto 5 Cinayet Gizemini çözmek ve yeni görsel filtreler toplamak için rehberimizi takip edin.

GTA 5 Cinayet Gizemi çözümünün çözülmesi zaman, araştırma ve burada listelediğimiz tüm yerleri etrafa bakmak için zaman kaybetmemeniz için zaman alacaktır. Şehrin etrafına gizlenmiş şifreli ipuçlarını takip etmek, Los Santos’un göbeğini saklayan uğursuz sırları ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Yeterince derinlemesine araştırın ve sonunda GTA 5 Cinayet Gizemini çözecek ve bazı Vintage Noir filtrelerinin kilidini açacaksınız.

Ayrıca Bakınız:   Red Dead Redemption 2 İşleri Sessizce Halletme Rehberi

Bu GTA 5 dedektif çalışmasına başlamak için, Michael olarak Los Santos’un etrafındaki duvarlara oyulmuş dört mesaj keşfederek başlamanız gerekecek. Bunlara sahip olduktan sonra, gerçekte ne olduğunu keşfetmek için ek ipuçlarını izleyebileceksiniz. Bizi takip edin, sizi GTA 5 Cinayet Gizemi için ziyaret etmeniz gereken yerlere yönlendirelim.

West Vinewood: The Gentry Manor Hotel

Ana Gentry Manor Hotel binasının doğusunda, “YAŞLI FRED MANTIKLI HAREKET EDİYOR, ANCAK ÇOK DEĞİL!” yazıyor. İlk ipucumuz bu. Şimdi devam edin.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
KonsolRehber

PS5 Download Hızını Arttırma - Playstation Rehber

KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077 Lifepath Seçimi

MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mafia Trilogy’nin Yeni Fragmanı Burada