GTA 5RehberRol Oyunu

GTA 5 – Vintage Noir Filters Nasıl Açılır?

#roleplay #rpg #games

#GTA5 ‘in en gizemli olayını çözmek ister misiniz? Oldukça uzun soluklu olan bu görevi çözmek için bol görselli bir rehber hazırladık. Oldukça uzun ve sırayla takip edin. Murder Mystery çözümü sizlerle. Bu gizemi çözerek #VintageNoir filtresini açabilirsiniz. Gelin rehberimize bir geçelim.

Grand Theft Auto 5 Cinayet Gizemini çözmek ve yeni görsel filtreler toplamak için rehberimizi takip edin.

GTA 5 Cinayet Gizemi çözümünün çözülmesi zaman, araştırma ve burada listelediğimiz tüm yerleri etrafa bakmak için zaman kaybetmemeniz için zaman alacaktır. Şehrin etrafına gizlenmiş şifreli ipuçlarını takip etmek, Los Santos’un göbeğini saklayan uğursuz sırları ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Yeterince derinlemesine araştırın ve sonunda GTA 5 Cinayet Gizemini çözecek ve bazı Vintage Noir filtrelerinin kilidini açacaksınız.

Bu GTA 5 dedektif çalışmasına başlamak için, Michael olarak Los Santos’un etrafındaki duvarlara oyulmuş dört mesaj keşfederek başlamanız gerekecek. Bunlara sahip olduktan sonra, gerçekte ne olduğunu keşfetmek için ek ipuçlarını izleyebileceksiniz. Bizi takip edin, sizi GTA 5 Cinayet Gizemi için ziyaret etmeniz gereken yerlere yönlendirelim.

West Vinewood: The Gentry Manor Hotel

Ana Gentry Manor Hotel binasının doğusunda, “YAŞLI FRED MANTIKLI HAREKET EDİYOR, ANCAK ÇOK DEĞİL!” yazıyor. İlk ipucumuz bu. Şimdi devam edin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mafia Trilogy’nin Yeni Fragmanı Burada