AksiyonHaber

Mortal Kombat 11, Yeni Bir DLC Alıyor, Robocop Oyuna Ekleniyor

Dün, Mortal Kombat 11’in Kombat Paketi 2 ile ilgili yepyeni ayrıntılar keşfedildi, saygın sızıntıcılar Spawn güncellemesinin ardından oyunun dosyalarında Ash’ten, Fujin ve Sheeva’dan bahsediyorlar.

Bu sızıntılar, oyunun gelecekteki kadro eklemelerini çevreleyen diğer büyük söylentilerle destekleniyorken, üç büyük karakterin hepsi Mortal Kombat 11 çıkışını yakın gelecekte bir zamanda yapmak için onaylanmış gibi görünüyor. Ash, Sheeva ve Fujin’den bahsettikleri tweet’lerin ardından dün Twitter kullanıcısı @thethiny, iki klasik Mortal Kombat karakterinin ve gizemli bir üçüncü savaşçının mücadeleye katılacağını ima eden başka bir güncelleme yayınladı. Mortal Kombat 11’in dosyalarının üç ekran görüntüsünü sızdıran, Takeda, Stryker ve ROB adlarına karşılık gelen girişleri vurguladı.

Dosyalar orijinal olduğu ortaya çıkarsa ve yaklaşan bir DLC’nin göstergesiyse, listedeki ilk iki isim kısmen muhtemel görünüyor. Takeda, uzun bir süre sonra Mortal Kombat 10’da çıkış yapan öğrencisi Takeda Takahashi’ye atıfta bulunuyor gibi görünüyor.

İkincisi, serinin ana karakterlerinden biri olan ve bir DLC ilavesi için mükemmel bir seçim olan Stryker’e atıfta bulunuyor gibi görünüyor. Mortal Kombat 3’te çıkış yaptı ve tabanca, el bombası ve diğer askeri silahların bir karışımını kullanıyor. En son oynanabilirliği 2011’in Mortal Kombat’ındaydı, bu da dosyalar doğru olduğu takdirde onu mükemmel bir potansiyel kahraman yapıyor.

Son isim ise bir gizem. Çevrimiçi hayranlarda hakim olan teori, “ROB” un RoboCop’a atıfta bulunduğu gibi görünüyor.

Bununla birlikte, bunun aynı zamanda serinin başka bir robotik karakterini de ifade edebileceği düşünülüyor. Bazıları, Cyrax veya Sektor’un gizemli bir şekilde Mortal Kombat 11’den yoksun olduğu için onların eklenebileceğini düşünüyorlar. Tüm bu sızıntının resmi olmadığını bilerek olaya yaklaşmanız gerektiğini belirtelim.

Mortal Kombat 11 artık Google Stadia, Nintendo Switch, PC, PS4 ve Xbox One’da mevcuttur.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Mortal Kombat 11'e Rambo Çok Yakıştı

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Nişancı Oyunu

Call of Duty 2020 Sızıntıları - Yeni Çok Oyunculu Harita

AksiyonRehber

Sheeva Nasıl Alınır - Mortal Kombat 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Death Stranding’s PS4 İçin Fotoğraf Modu Güncellemesi Yakında Geliyor