RehberYarış Oyunları

Real Racing 3 – Giriş Rehberi ve Bilgiler

Telefonu Direksiyon Gibi Kullanın

Belirtildiği gibi, Real Racing 3’ün kontrolleri ile ilgili en havalı şey, arabanızı telefonunuzla yönlendirebilmenizdir. Bu kontrolün oldukça gerçekçi bir hissiyat sunduğunu söylemek gerekiyor. Bu kontrol tarzı ile kendinizi rahatlattığınızdan emin olun ve onunla da eğlenin. Kontrol şekli, kullandığınız araca bağlıdır.

Bunun nedeni, bazı araçların diğerlerinden daha kolay yön verebilmesidir. Örneğin, F1 devresindeki indy arabalar hızlıdır ve daha keskin dönüşler yapar. Bunlar sürüş sırasında akılda tutulması gereken şeyler. Her şey dönüşlerde mükemmel dengeye sahip olmakla ilgilidir.

Kontrollerin zorluğu biraz alıştıktan sonra, oldukça tatmin edici geliyor. Gerçek bir yarış arabasını küçük yollarla sürdüğünüzü hissettiriyor. Araba otomatik vites atar ve hızlanır bu açıdan sizin odaklanmanız gereken tek şey kontrollerdir.

Ayrıca Bakınız:   Maneater Nasıl Kaydedilir?

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

Fallout 76 : Wastelanders - Chinese Stealth Suit Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

RehberRol Oyunu

Fallout 76 - Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online: En Hızlı Araba Hangisi?