RehberYarış Oyunları

Real Racing 3 – Giriş Rehberi ve Bilgiler

Telefonu Direksiyon Gibi Kullanın

Belirtildiği gibi, Real Racing 3’ün kontrolleri ile ilgili en havalı şey, arabanızı telefonunuzla yönlendirebilmenizdir. Bu kontrolün oldukça gerçekçi bir hissiyat sunduğunu söylemek gerekiyor. Bu kontrol tarzı ile kendinizi rahatlattığınızdan emin olun ve onunla da eğlenin. Kontrol şekli, kullandığınız araca bağlıdır.

Bunun nedeni, bazı araçların diğerlerinden daha kolay yön verebilmesidir. Örneğin, F1 devresindeki indy arabalar hızlıdır ve daha keskin dönüşler yapar. Bunlar sürüş sırasında akılda tutulması gereken şeyler. Her şey dönüşlerde mükemmel dengeye sahip olmakla ilgilidir.

Kontrollerin zorluğu biraz alıştıktan sonra, oldukça tatmin edici geliyor. Gerçek bir yarış arabasını küçük yollarla sürdüğünüzü hissettiriyor. Araba otomatik vites atar ve hızlanır bu açıdan sizin odaklanmanız gereken tek şey kontrollerdir.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Destiny 2 Haunted Forest Nasıl Bulunur?

Rehber

Among Us Oda Kurma Rehberi

Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Para İadesi Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online: En Hızlı Araba Hangisi?