RehberYarış Oyunları

Real Racing 3 – Giriş Rehberi ve Bilgiler

Bazı yeni arabalara göz atın

Çoğu araç için, yarışlara katılarak bunların kilidini açmanız gerekir, ancak hangilerini kazanmak istediğinizi görmek için bunları sıralamaktan çekinmeyin. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü seçenek bulunuyor. Birçoğunun kilitli olduğunu ve bu anahtarları kazanmanız gerektiğini unutmayın.

Ancak, bu arada, hangi arabaları isteyebileceğinizi görmek için farklı markalara göz atmaktan çekinmeyin. Sonra bazı arabalara ulaşmak için kendinize bir hedef belirleyin. Ford ve Honda’dan Bentley ve Bugatti gibi markalara kadar herkesin zevkine göre araç portföyü geniştir.

Erken satın alabilmeniz için birkaç araba elbette bulunuyor. İnanılmaz değiller ama ilk etapta işinizi görecektir.  Ancak, yarışmaya ve itibarınızı artırmaya devam edin. Araba sayısını arttırmak için sınırlı süreli etkinlikleri tamamlayın.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Destiny 2 Haunted Forest Nasıl Bulunur?

Rehber

Among Us Oda Kurma Rehberi

Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Para İadesi Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online: En Hızlı Araba Hangisi?