Rol Oyunu

The Witcher Serisi 50 Milyon Kopya Sattı

Twitter’da #CDProjektRed, #TheWitcher serisinin önemli bir dönüm noktasına ulaştığını açıkladı. Bildirildiğina göre 50 milyon kopya satıldı.

Oyuncular yine aynı şirketin Cyberpunk 2077 oyununu çılgınca bekliyor. Bunun yanında şirketin Witcher’ında canavarları öldürüyor ve bir süredir eğleniyorlar. Bunun yanında hatta popüler Netflix dizisi gibi sitelerde Witcher’ın dizisini isleyebiliyorlar. Bu kadar popüler olan bir oyun ve hikaye tam 50 milyon kopya sattı.

“50 milyondan fazla maceracı, Geralt’a Kaer Morhen’den Vizima’ya, Flotsam ve Vergen’e doğru, Velen ve Novigrad’dan Skellige Isles ve Toussaint’e ve daha birçok yere, maceralarında defalarca katıldı.

Teşekkürler ve bu yolda tekrar buluşalım! ”

The Witcher satış rakamları

Yayınlanan tweete baktığımız zaman satışların serinin tamamını kapsadığını görebiliyoruz. Serinin son oyunu Witcher 3 anlaşılsa da durum öyle değil. Bütün Witcher oyunlarının satışlarını bu istatistiğe dahil etmemiz gerekiyor. Yine de 50 milyon oldukça yüksek bir sayı.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Watch Dogs Legion PC Sistem Gereksinimleri

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

AksiyonMacera

Marvel's Avangers PC Sistem Gereksinimleri

Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Silent Hill Reboot PS5’in Tanıtım Etkinliğini Kaçırabilir