Battle RoyaleWarzone

Warzone Quads Kill Rekoru

#callofduty #warzone #battleroyale

Bir takımın 121 öldürme aldığı dünya rekoru maçındaki önemli olayları videodan izleyebilirsiniz. Mümkün görünmüyor mu, ancak bir Call of Duty: Warzone takımı, bir maçtaki öldürme için yeni bir dünya rekoru kırdı ve son zamanlarda Quads maçında düşünülemez bir 121 öldürmeyi geride bıraktı.

Tanınmış Call of Duty oyuncuları TeePee, Symfuhny, HusKerrs ve DougisRaw rekoru kırdı. Warzone maçlarında 150 oyuncu var, bu yüzden bu takım, çoğunluğu kendileri devirdi. Yukarıdaki videoda ya da buraya tıklayarak başarıdan öne çıkanları görebilirsiniz.

Call of Duty takipçisi oyuncu Nadeshot, Twitter’a yazarak bu başarıya cevap verdi, “Vay be, bunu nasıl başardığınızı bile anlayamıyorum. GG’ler.”

Warzone’un Quads maçındaki çoğu öldürme için önceki rekorun ne olduğu hemen belli değil, oysa Warzone’un Solos, Duos ve Trios gibi diğer modlarının rekorları da bilinmiyor.

Diğer yandan Warzone kısa süre önce yeni bir Operatör olan Iskra’yı ekledi. Bir mağaza paketi olarak mevcut ve iki yeni Efsanevi silah, “Savagery” helikopter araç kaplaması, bir Epik Sonlandırıcı ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

Warzone hakkında daha fazla bilgi için, blogta yayınlanan diğer yazılarımıza buradan bakabilirsin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep Flare Gun Nasıl Bulunur?