Battle RoyaleWarzone

Warzone Quads Kill Rekoru

#callofduty #warzone #battleroyale

Bir takımın 121 öldürme aldığı dünya rekoru maçındaki önemli olayları videodan izleyebilirsiniz. Mümkün görünmüyor mu, ancak bir Call of Duty: Warzone takımı, bir maçtaki öldürme için yeni bir dünya rekoru kırdı ve son zamanlarda Quads maçında düşünülemez bir 121 öldürmeyi geride bıraktı.

Tanınmış Call of Duty oyuncuları TeePee, Symfuhny, HusKerrs ve DougisRaw rekoru kırdı. Warzone maçlarında 150 oyuncu var, bu yüzden bu takım, çoğunluğu kendileri devirdi. Yukarıdaki videoda ya da buraya tıklayarak başarıdan öne çıkanları görebilirsiniz.

Call of Duty takipçisi oyuncu Nadeshot, Twitter’a yazarak bu başarıya cevap verdi, “Vay be, bunu nasıl başardığınızı bile anlayamıyorum. GG’ler.”

Warzone’un Quads maçındaki çoğu öldürme için önceki rekorun ne olduğu hemen belli değil, oysa Warzone’un Solos, Duos ve Trios gibi diğer modlarının rekorları da bilinmiyor.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty: Warzone'da Pumpkin Punisher Kaplamasını Açma

Diğer yandan Warzone kısa süre önce yeni bir Operatör olan Iskra’yı ekledi. Bir mağaza paketi olarak mevcut ve iki yeni Efsanevi silah, “Savagery” helikopter araç kaplaması, bir Epik Sonlandırıcı ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

Warzone hakkında daha fazla bilgi için, blogta yayınlanan diğer yazılarımıza buradan bakabilirsin.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMacera

Call of Duty: Black Ops Cold War's Warzone Entegrasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Modern WarfareSavaş OyunlarıWarzone

Call of Duty: Warzone Ve Modern Warfare'in En Güçlü PKM Kombinasyonu

Modern WarfareRehberWarzone

Call of Duty Warzone - Kabak Kafa Kostümü Açma

Battle RoyaleRehber

Fortnite - Nasıl Shadow Olunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep Flare Gun Nasıl Bulunur?