Nişancı OyunuRehber

Area F2’de Kazanmak İçin İpuçları

Barikatlar ve Giriş

Bu oyunun başlarında yapılmalıdır. Pencerelere veya kapılara bir defans oyuncusu olarak yaklaşabilir ve bir barikat kurabilirsiniz. Sınırlı sayıda barikat şansınız var ve kendinizi yanlışlıkla bir odaya kilitlememek için daha mantıklı kararlar almalısınız.

Barikatlar, düşmanların bariz bir şekilde girmesini durdurmak için kullanılmaktadır, ancak bundan daha fazlası, düşmanın görüşünü gizlemek için kullanılabilir. Düşmanın barikatın arkasında ne olduğunu bilmemesi, onları dışarıda tutmaktan daha önemlidir.

Hazırlık aşamasında tüm barikatlarınızı kullandığınızdan emin olun ve bir istilacıysanız, kendinizi riske atmadan barikatları sökmek için uzaktan patlatmayı düşünün. Ya da başka bir yol bulmak, belki de zemin veya tavanları kullanmak isteyebilirsiniz.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Hayatta KalmaRehber

Stink Bug (Osuruk Böceği) Nerede Bulunur - Grounded Rehber

Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu

Hayatta KalmaRehber

Su Kabı(Water Container) Nasıl Yapılır? - Grounded Rehberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Maneater: Dead Horse Lake İçindeki Tüm Görülecek Yerler