Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6 – Archaeologists Nasıl Kullanılır?

Oyunun sevenler, Arkeolojiye #Civilization 6’daki Arkeoloji Müzelerini doldurmak için ihtiyaç duyuyorlar ve işte bu birimdeki tüm detayları sizler için derliyoruz.

Civilization 6’da Turizmini artırmak isteyen oyuncular, Arkeologların yardımına başvurabilirler. Gerçekten de, bu sivil birimler Eserleri bir medeniyete getirme yeteneğine sahipler ve bunlar da oyuncuları Civ 6’da bir Kültür zaferi elde etmeye bir adım daha yaklaştıracak. Bu rehberden faydalanarak, Kültür Zaferi elde edebilirsiniz.

Civilization 6’nın Arkeologlarından birini almanın ilk adımı bir Arkeoloji Müzesi inşa etmektir. Bu, Drama ve Şiir araştırılması ve Tiyatro Meydanı uzmanlık alanının kilidinin açılmasıyla başlayan çok parçalı bir süreçtir. Bu yapıldığında, oyuncuların bir Tiyatro Meydanı inşa etmeleri ve içinde bir Amfitiyatro inşa etmeleri gerekecektir.

Bu önkoşullar karşılandığında, şimdi bir Arkeoloji Müzesi için sahne hazırlandı, ancak Civilization 6 hayranlarının önce bir tane inşa etme yeteneğinin kilidini açması gerekecek. Bu, ağacın yukarısında bulunan Humanizm’den bahsediyoruz. Sonra geriye kalan tek şey Civilization 6’da bir Arkeolog almak ve bu yeni Müzeyi Eserler ile doldurmak.

Çok basit bir şekilde, Arkeologlar Doğa Tarihi’ni araştırarak açılırlar ve neyse ki bu araştırma bir Arkeoloji Müzesi’nin inşasıyla desteklenir. O zaman bir oyuncunun tek yapması gereken bir Arkeolog üretmek ve Doğal Tarih’i keşfettikten sonra Civilization 6 haritasında görünen Antik Eserler ve Kültürel’i keşfettikten sonra haritada görünen Gemi Enkazları bulmak için arkeologları oraya  göndermek.

Açık bir şekilde ifade etmek gerekirse, Civilization 6’daki Eserleri kurtarma işlemi, bir Arkeolog’u yukarıda belirtilen alanlardan biriyle bir yere göndermek ve daha sonra etkinleştirmektir. Oyuncular daha sonra kurtarılan Eseri Arkeoloji Müzelerine atayabilecekler ve aynı Müzedeki Eserleri aynı Müzede sergilemeniz tavsiye edilir. Aslında, müzenin genel Turizm verilerini iki katına çıkardığı için oyuncuların kaçırmak istemeyecekleri önemli bir Tema Bonusuna neden olacaktır. Yani Kültür Zaferine daha hızlı ulaşmanız için önemli bir detay.

Civilization 6, iOS, Linux, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”20″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons’un İlk DLC’si Jungle Awakens Olacak