Battle Royale

Pubg 7.3 Güncellemesi C4 Patlayıcı ve Araç Dayanıklılığı Değişikliğini Oyuna Ekliyor

#PUBG 7.2’nin içeriği sizi oldukça etkileyecek. En azından araç dayanıklılık değişiklikleri ve yeni atılabilir C4 gibi diğer şeylere odaklandıkları için.

Oyuncular artık araçların içinde biraz daha güvende hissetmeli, çünkü sadece mermilerle anında patlayamıyor. Sağlık tükense bile araç hemen patlamaz. Bunun yerine, ateşe verilecek ve motorun hasar görmesi başlayacak ve beş saniye sonra patlamasına neden olacaktır.

Anında araçları havaya mı uçurmak isrtiyorsunuz? Kırmızı bölgelerin ve C4’ün patlayıcı etkileri bir arabayı havaya uçuracak, ancak bunların oldukça farklı uyarıları var ve oyuncular bunları atlatabilirler.

Ayrıca araçlar, vuruldukları yere bağlı olarak farklı hasarlar alacaktır. Tavanın hasarın sadece yarısını alırken, vücudun geri kalanı da yüzde 75’ini alır, motor bölmesi eski usul devam eder.

Sözü edilen C4, arabaları ve başka bir şeyi büyük bir yarıçapta hemen patlatabilecek yeni bir atılabilir patlayıcıdır. Bu patlayıcı, 25 metrelik yarıçapta olmaları şartıyla oyunculara siparin arkasında bile hasar veriyor. C4, duvarlar ve araçlar da dahil olmak üzere birçok yüzeye yapışacaktır. İkincisi, bir arabadan kurtulmanın harika bir yoludur, ancak kısa bir atış menzili nedeniyle hareketli bir aracı etiketlemek zor olacaktır.

Çoğu oyundaki C4 patlayıcılarının aksine, PUBG’deki patlayıcıyı patlatmak için kontrol sizin elinizde değil. 16 saniyelik bir zamanlayıcıya sahiptir ve ne olursa olsun, önce veya sonra patlamaz. Etkili patlama yarıçapındaki oyuncular bip seslerini duyacak ve Dodge’den çıkmalarını söyleyen yanıp sönen bir ışık görebilecekler.

Bu değişiklikler 10 Haziran 2020’de test sunucularına gönderilecek, tam sürüm ise bir hafta sonra yani 17 Haziran günü çıkacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Warzone

Call of Duty Warzone'un Yeni Haritası

Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

Açık DünyaAksiyon

Assassin's Creed Odyssey 60 FPS Güncellemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warzone’da Kazanmanıza Yardım Edecek Bir Kaç İpucu