Rol Oyunu

The Last of Us 2 Rekor Kırdı, Bakın Hangi Oyunu Geride Bıraktı

Naughty Dog’un PlayStation’a özel Sony oyunu The Last of Us 2 rekor kırdı.

Geçen Pazar, The Last of Us: Part II’nin Uncharted 4: A Thief’s End’i geçerek perakende satılan kopyalar açısından İngiltere’nin en çok satan PS4’e özel oyunu olduğu haberini aldık. Oyunu çevreleyen tartışmalar ve Covid-19 ile dükkanlara tam olarak gitmeyen insanlar göz önüne alındığında çok etkileyici bir başarı.

Naughty Dog ve Sony, The Last of Us: Part II’nin aslında 21 Haziran’dan itibaren 4 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı. Şimdiye kadar 5 milyonu geçtiğine emin olabilirsiniz. Oyunun direktörü Neil Druckmann bunun hakkında şunları söylüyor:

“The Last of Us Part II’yi oynayan ve deneyimlerini geçen hafta bizimle paylaşan milyonlarca hayran için son derece minnettarız. Zor bir şekilde çalışarak yeni bir hikaye anlatmaya başladık. Deneyimin bu kadar çoğunuzla nasıl yankılandığını duymak ve yarattığı düşünceli tartışma türlerine tanık olmak o kadar inanılmazdı ki, yaratıcılığınızdan da ilham aldık – muhteşem olsanız da Fotoğraf Modu çekimleri veya Ellie’nin gitarını kullanarak kaydettiğiniz şarkılar inanılmaz.

The Last of Us II, burada Naughty Dog’taki yüzlerce yetenekli ve tutkulu geliştiricinin çabaları sayesinde mümkün oldu. Oynayan insanlar tarafından yansıtılan aynı tutkuyu görmekten daha büyük bir onur hayal edemeyiz. Bu muhteşem dönüm noktasına ulaşmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. ”

Sadece bunun ne olduğuna dair iki örnek vermek gerekirse: Spider-Man “sadece” ilk üç gününde 3.3 milyondan fazla kopya satmayı başardı, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ise ilk haftasında 2.7 milyonu geçti.

Hem Sony’yi hem de geliştiricileri inanılmaz bir başlangıç ​​için tebrik ediyoruz ve hak ettiği başarı da devam edecektir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last Of Us 2 – WLF Kasası (Seattle Gün 1)