Nişancı OyunuWarzone

Call Of Duty Warzone Sürekli Gelişiyor

Call of Duty Warzone geliştiricileri, yeni modlar ve içerik oluşturma hakkında konuşmak, gelecek için planları ortaya koymak ve oyuncu nefret ve hile ile nasıl başa çıktıklarına dair biraz fikir vermek için bazı açıklamalarda bulundu. İşte Warzone geliştiricilerinden oyunlarda karşılaşabileceğiniz bütün sorunların nasıl çözüldüğüne dair ipuçları…

Call Of Duty: Infinity Ward’ın battle royale nişancı oyunu Warzone, 2020 Mart ayında piyasaya sürüldü ve Ağustos ayında 5. sezona gidiyor. Activision’un, bu yıl Treyarch tarafından yapılan söylentiler Call of Duty: Black Ops Cold War unvanını da yayınlaması bekleniyor. Bu aşamada, Cold War’un çok oyunculu oyununun Warzone’u içerip içermeyeceği veya ona bağlanıp bağlanmayacağı belli değil, ancak bir şekilde bu yolu takip etmesi mantıklı olacaktır.

Amos Hodge, Joe Cecot ve Geoffrey Smith ile Gamespot’un yaptığı bu röportaj, Warzone’un bir ile dördüncü sezon arasındaki evrimini, oyun değiştiricileri, sözleşmeleri, silah dengeleme, sınırlı süreli modları ve mevsimsel olayları içeriyor. Ayrıca toksisite sorununu ve Warzone’u Call Of Duty’in daha sonraki sürümleriyle ilgili tutmayı ortaya koyuyor.

Warzone, Call Of Duty: Modern Warfare’deki çok oyunculu modlardan biridir. Warzone, oyuncu sayısını 200’e çıkarmak ve oyuncuların juggernaut takımları üzerinde savaştığı bir mod da dahil olmak üzere sınırlı zamanlanmış varyasyonlar da denedi. Modern Warfare şu anda PS4, Xbox One ve PC için çıktı. Warzone ayrıca bağımsız ve ücretsiz oynanabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Çıkış Tarihi