Rol Oyunu

PC’de Oynayabileceğiniz En İyi RPG Oyunları Listesi

Elbette ki zevkler ve renkler tartışılmaz ama sizler için hazırladığımız aşağıdaki, bilgisayarda oynayabileceğiniz en iyi rpg oyunları listemizden siz de kendinize göre bir şeyler çıkarabileceksiniz. Doğrudan listeden herhangi bir içeriğe gitmek için hemen alt kısımda bulunan listemizi kullanın. İlginizi çekebilecek bir rpg karşınıza çıkabilir, listenin diğer sayfalarını gezmeyi unutmayın.

PC’deki en iyi RPG listemize hoş geldiniz. Liste yüzlerce, belki de binlerce saatlik bir macera içeriyor.

Masa üstü RPG’ler dijital tedaviyi ilk kez kullanmaya başladığında, bu tür, korkutucu, büyük bir canavara dönüştü. PC’de oynayabileceğiniz en iyi RPG’lerin çoğu, Oblivion gibi 3D RPG’lerin patlayıcı yıllarından gelen aksiyon çeşitliliği sağlıyor. PC’deki en iyi RPG listemiz, hızlı tempolu kılıç oyununu veya daha metodik sıra tabanlı oyunları tercih ediyorsanız rol oynama açlığınıza çare olacaktır.

RPG türünü tanımlamak zor: en gerçek tanım gereği, her oyun bir rol yapma oyunudur. Bu liste, kanonik RPG’yi – muhtemelen hikayeyi vurgulayan oyunlar; beceri puanları, envanter ve diyalog kararları aracılığıyla kişiselleştirilebilir bir karakterde yaşamanıza izin veren; tamamlayıcılarla veya oynatılamayan karakterlerle karmaşık, kontrol edilebilir ilişkiler içerir. Bu tür çizgiler çizmek size daha iyi bir hizmet sunmamıza yardımcı olur. Aşağıda ki listemizee göz atın.

 1. The Witcher 3: Wild Hunt
 2. Divinity: Original Sin 2
 3. Outward
 4. Kingdom Come: Deliverance
 5. Grim Dawn
 6. Legend of Grimrock 2
 7. Path of Exile
 8. The Elder Scrolls V: Skyrim
 9. Diablo 3: Reaper of Souls
 10. Dark Souls 3
 11. Mass Effect 2

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Açık DünyaListe

En İyi Açık Dünya Oyunları - 2021

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skull & Bones, Fortnite Benzeri Oyun, Hala Geliştiriliyor