MMORPG

Warhammer: Odyssey Bu Ay Sonu Testlere Başlıyor

Warhammer: Odyssey, Games Workshop ve Virtual Realms’ın mobil MMORPG’si bu ayın sonunda kapalı beta testine başlıyor. Duyuru, oyunun resmi Discord sunucusu üzerinden geldi ve ilk önce Droid Gamers tarafından tespit edildi.

Bu sizi Marienburg ve Drakwald Ormanı’ndan Wasteland’a kadar ikonik Eski Dünya konumlarında büyük bir maceraya götürecek. Her alan, kendi görsel stiline ve düşman ordularını yok etmekle ön plana çıkıyor ve yazıya eklediğimiz videoda görebileceğiniz gibi, hepsi etkileyici ayrıntılarla işleniyor.

Yalnız gitmek yerine, bir grup paralı asker grubuna katılmak ve Kaos Ayı’nın kötü etkisine karşı Morrslieb’e karşı savaşmak için çalışmak akıllıca olacaktır. Dünyanın kendisi, birçok korkunç yaratıkların aniden ortaya çıkmasıyla kargaşaya uğradı ve eğer kurtarılacaksa, uzak gruplar arasında eski anlaşmalar yapılmalıdır.

Oyunda üç oynanabilir ırk arasından seçim yapmanız gerekir: insan, cüce ve elf. Witch Hunter, Archmage, Slayer, Engineer, Shadow Warrior ve Warrior Priest gibi test edilecek altı farklı karakter sınıfı da var.

Oyun başlatıldıktan sonra ilerlemeye devam ettikçe, Eski Dünya’dan yeni patronlar, düşman türleri ve konumlar zamanla eklenecek şekilde ayarlandı. Görsel bir bakış açısından oldukça etkileyici görünüyor ve keşfedilebilir konumların ne kadar çeşitli göründüğünden zevk alabilirsiniz.

Warhammer: Odyssey’nin henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok, ancak şimdilik oyunun resmi Discord sunucusuna katılabilir ve belki de şu anda bu ayın başlaması beklenen kapalı beta testine erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi oyunun sitesinde bulunabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

MMORPG

New World Geliştiricileri İlerleme Sistemi ve Crafting Hakkında Bilgi Verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last Of Us 2 Theater Boss Rehberi