AksiyonMacera

Halo Infinite Tam Bir Açık Dünya Olmayacak Ama…

Halo Infinite’in tam teşekküllü bir açık dünya olması gerekmese de, önceki alanları ilk kez oynadıktan sonra geriye dönüp keşfedebileceksiniz.

Haber, Destructoid tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapordan geliyor. Söz konusu rapora göre, yardımcı kreatif direktör Paul Crocker, oyunun ana hikayesinin bir parçası olarak yeni alanlardan geçseniz de, daha önce ziyaret ettiğiniz alanlara başlangıçta onları geçtikten sonra tekrar girilebileceğini söyledi.

Crocker, “Basit cevap, oyunun açık ve geniş olan devasa bir dünyada gerçekleşmesidir” dedi. “Sizi içine çeken ve belirli alanların kilidini etkili bir şekilde açan bir hikayemiz var. Ancak, ilerledikçe, geri dönüp kalbinizin içeriğini keşfetme olanağına sahip olursunuz. Dünyada keşfedilecek çok şey var. ”

Halo Infinite tasarım şefi Jerry Hook, Crocker’ın düşüncesini detaylandırdı ve bu yapının ekipmanınızı yükseltmeye nasıl katkıda bulunduğu hakkında ayrıntılar ekledi.

Hook, “Şef, yüzüğü araştırdıkça daha fazla ekipman bulacak,” dedi. “Her zaman bu ekipmanı yükseltmenin yollarını bulacaktır. Ve her şey güçle ilgili değil, oyuncu için seçeneklerle ilgili. Oyuncuların oyunu oynamak istedikleri şekilde başarılı olmak için seçimler yapabilmesini sağlamak istiyoruz. ”

İki alıntıyı bir araya getirmek, geriye dönük izlemenin temel amacının silahlarınız ve ekipmanınız için yükseltmeleri keşfetmek ve elde etmek olduğu anlamına gelir.

Biraz seviye atladıktan sonra muhtemelen daha önceki alanları tekrar ziyaret etmeye değer, çünkü muhtemelen ilk seferde bazı ekipmanları kaçıracaksınız – sırayla, elinize geçtikten sonra bu ekipmanlar sizi çok daha yetenekli hale getirecek. daha sonra, daha zor alanlarla uğraşmak daha kolay hale gelecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Halo Infinite

Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı

Rol Oyunu

Harry Potter RPG Hogwarts Legacy oynanış videosu ve şimdiye kadar bilinenler

Halo Infinite

Halo Infinite'in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Doom Eternal’ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu