Konsol

Microsoft’un Yeni Xbox Series S Kontrolcüsü Sızdı

Microsoft’un bu ay ikinci, daha ucuz yeni nesil Xbox konsolunu piyasaya süreceği söyleniyor ve kesinlikle Xbox Series S olarak adlandırılacak gibi görünüyor. Bu yazıda yayınladığımız görsel, Xbox Series S’den bahsediyor. Twitter kullanıcısı Zak S kontrol cihazını bugün satın alabildi ve orijinal olduğu onaylandı.

Yeni denetleyici bugün bir yeniden satış sitesinde satıldı ve paketin yanında, denetleyicinin hem Xbox Series X hem de Xbox Series S konsolları ile çalıştığı belirtiliyor. Microsoft henüz resmi olarak bir Xbox Series S açıklamadı ve şirket beyaz bir Xbox Series X denetleyicisini bile onaylamadı.

Yeni D-pad, dokulu tetikleyiciler ve yeni paylaşım düğmesiyle birlikte geçen ay gizemli beyaz bir Xbox Series X kontrol cihazı da çevrimiçi olarak göründü. Bu yeni sızıntı, önceki denetleyici sızıntısıyla eşleşiyor ve perakende ambalaj, bunların yakında mağazalarda görünebileceğini gösteriyor.

Xbox Series S, muhtemelen Microsoft’un Lockhart kod adlı ikinci daha ucuz yeni nesil Xbox’ı olacak. Haziran ayında sızdırılan bir Microsoft belgesi, şirketin iki yeni nesil konsol için planlarına biraz daha ışık tuttu. Microsoft’un “Dante” kod adlı Xbox Series X geliştirme kiti, oyun geliştiricilerinin Microsoft’un bu ikinci konsolla vurmak istediği performans profiline sahip özel bir Lockhart modunu etkinleştirmesine olanak tanıyordu.

Lockhart konsolunun 7,5 GB kullanılabilir RAM, yaklaşık 4 teraflop GPU performansı içermesi ve Xbox Series X’te bulunan aynı CPU ile gönderilmesi bekleniyor. Aylık bir ücret karşılığında bir Xbox konsolu ve Xbox Game Pass Ultimate (Xbox Live ve Xbox Game Pass) içeren şirketin Xbox Tam Erişim abonelik planlarının büyük bir bölümü yakında onaylanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Elder Scrolls 6

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala ön üretim aşamasında

Oyuncu Donanımları

Bu oyun kolu, Android telefonunuzu taşınabilir bir Xbox'a dönüştürüyor

Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Doom Eternal’ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu