RehberRol Oyunu

Hundred Soul: The Last Savior Başlangıç Rehberi

Hound 13 stüdyosundan yeni bir aksiyon RPG’si olan Hundred Soul: The Last Savior’da kurtarıcı olun ve ölmekte olan bir dünyayı yıkımın eşiğinden döndürün. Hounds Soul, PC benzeri grafikler sunarak mobil platformda aksiyon RPG türünü yeniden canlandırmayı hedefliyor ve ilgili ve tatmin edici bir savaş sistemi sunuyor. Silahlarınız ve yardımcılarınız oyun tarzınızı belirler, bu yüzden kararlarınızı akıllıca verin! Bu rehberde sizlere Hundred Soul: The Last Savior’da en doğru seçimleri yapmanız ve hızlıca gelişmeniz için yardımcı olacağız.

Savaşacak çok sayıda eşya ve yükseltilecek tonlarca teçhizatla, Hundred Soul: The Last Savior’da ipuçları ve püf noktaları kılavuzumuzda ele alınacak çok şey var. Önünüzdeki tüm zorlukların üstesinden gelmek için ekibinizi güçlendirirken, savaş temellerini ve etkili bir şekilde nasıl savaşacağınızı gözden geçireceğiz. Etkili bir şekilde savaşmak için Hundred Soul: The Last Savior’da hileleri, ipuçları ve püf noktaları ile strateji kılavuzumuzla başlayalım.

Hundred Soul: The Last Savior Temel Savaş Bilgileri

Hundred Soul: The Last Savior oldukça basit bir dövüş sistemine sahiptir: kaçma yeteneğiniz, normal saldırılarınız ve iki saldırı beceriniz var. Becerilerinizin oldukça kısa bekleme süreleri var, bu yüzden bol bol harcayın ve güçlü kombinasyonlarla düşmanlarınızı mahvedin. Düzenli saldırılar becerilerinizin bekleme sürelerini hızlandırır, bu nedenle becerilerinizin geri gelmesini bekliyorsanız, düşmanlara saldırmaya devam ettiğinizden emin olun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Playstation 5, İlk Etapta PS4 Oyunlarıyla %99 Uyumlu Olacak