AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla Yerleşim Ayrıntıları, Özelleştirme Seçenekleri Açıklandı

Yapı İnşa Seçimleri

Eivor, Ravensthorpe ve daha geniş oyunda kendi işlevlerini taşıyan diğer yapılardan hangilerinin yapılacağını seçebilir. Buna silahları yükseltmek için demirci, bir Jomsvikingr teğmenini eğitmek ve tasarlamak için kışla, Eivor’un binmesi için binekleri eğitmek ve kişiselleştirmek için bir ahır, kuzgunlarını özelleştirmek için bir kuşhane, kaynaklar için bir ticaret merkezi ve daha fazlası dahildir. Çeşitli binalar kendi açıklayıcı hizmetlerini, özellikle oyuncuların Eivor’u, yerleşimi ve insanlarını daha da kişiselleştirmelerine olanak tanıyan kozmetik hizmetlerini sağlar.

Eivor’u ve kuvvetlerini bir şekilde yükseltmek için bir takım yollar sağlayan bir bira fabrikası, fırın ve tersane gibi ek yapılar var – hepsi yükseltilebilir. Çiftlikler gibi diğer binalar, bir baskına çıkmadan önce oyuncuların savaşçılarını güçlendirebilecek ziyafetler için yiyecek sağlar.

Dikkate değer bir başka bina, Eivor hedeflerini ortak düşmanlarından, yani proto-Tapınakçı Tarikatı’ndan yok etmek için Eivor hedeflerini sağlayan proto-Assassin Order’ın bir üyesi olan Hytham tarafından yönetilen Hidden Ones’un bürosudur.

Ravensthorpe hakkında detaylar ortaya çıktı

Assassin’s Creed Valhalla Detaylı Etkileşim [ctu_ultimate_oxi id=”33″]

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Motorsport 7 ve Daha Fazla Oyun Game Pass Xbox ve PC’ye Ekleniyor