AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla Yerleşim Ayrıntıları, Özelleştirme Seçenekleri Açıklandı

Assassin’s Creed Valhalla Detaylı Etkileşim

Bununla birlikte, yerleşim yeri detayları, içinde yaşayan Viking insanlarına kadar uzandığı için bina inşa etmekle bitmiyor. Assassin’s Creed Valhalla’daki konumlar arasında, ana yerleşim, merkez RPG öğesinin kök saldığı yerdir. Ubisoft Montreal, Ravensthorpe halkının hem işgalci hem de yerleşimci olmasını hedefliyor. Eivor olarak oyuncular bu binaların satıcılarıyla sohbet edebilir, bireysel yerleşimcilerle, evcil kedilerle ve köpeklerle konuşabilir, insanlarla flört etmek için aşklar kurabilir ve diğerleri arasındaki anlaşmazlıkları çözebilir.

Ana oyundaki bazı karakterler ortaya çıkacak ve hatta yerleşime katılacak ve bu da oyuncuların takip etmesi için yeni görev dizileri yaratacak. Ravensthorpe için amaç, oyuncular Eivor’un Valhalla’daki yolculuğunda ilerledikçe gelişen ve büyüyen başarılı bir topluluk olmasıdır.

Assassin’s Creed Valhalla, 10 Kasım 2020’de PC, PS4, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X için 12 Kasım’da PS5 sürümüyle birlikte yayınlanacak.

Yapı İnşa Seçimleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla'yı önümüzdeki hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla 1 milyar dolar gelir elde etti

Rol Oyunu

Assassin's Creed serisi için orijinal plan, her şeyin bir uzay gemisinde bitmesiydi

Assassin's Creed: ValhallaRehber

Assassins Creed Valhalla: Hızlı bir şekilde deneyim kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Motorsport 7 ve Daha Fazla Oyun Game Pass Xbox ve PC’ye Ekleniyor