AksiyonNişancı Oyunu

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies Oynanışı Geliştirici Günlüğünde Ortaya Çıktı

Yeni nesil Zombies Call of Duty: Black Ops Cold War’a geliyor. Bugün yayınlanan geliştirici günlüğü, tam bir fragmanın yanı sıra modun en yeni yinelemesinin neler sunacağına dair bir döküm içeriyor. Ayrıca, Zombies modunun ana harekattan kendi ayrı evreni ile tam teşekküllü bir anlatıya daha da iteceği de netleşti.

Call of Duty: Black Ops Cold War’da Zombies, bilimin yanlış gitmesiyle ilgili ve dünyayı yeniden düzeltmek Requiem’in görevlilerine kalmış. Sovyet Omega Kuvveti, Zombi belasının ardındaki garip teknolojinin kontrolünü kendileri için ele geçirmeden önce başarınız kritik olacak. Yeterince ilginç bir şekilde, sonunda mücadelenin her iki tarafındaki karakterlerle etkileşime gireceksiniz.

Oyun prömiyeri, “Nacht der Untoten” olarak bilinen klasik Zombies haritasının bir varyasyonunu gösterdi. Ancak, görev sizi yeraltının derinliklerine, neredeyse unutulmuş sırlarla dolu bir sığınağa götürüyor.

Orada, yaratığın gelişinden sorumlu gibi görünen gizemli bir portal ile birlikte pusuda bekleyen pis zombi tehdidini keşfediyorsunuz. Hikaye, önceki oyunlardan biraz yeniden başlatılacak. Yine de, kulağa heyecan verici gelen bazı karakterlerin önceki anlatılarla uyuştuğunu göreceksiniz.

Daha fazla özellik, daha fazla zombi

Geliştiriciler, Zombies için ilk bölümü “Die Maschine” olarak adlandırıyor. Tehditten sorumlu olan Nazi teknolojisine atıfta bulunuyor. Çıkışta daha fazla harita olup olmayacağı belli değil, ancak Die Maschine’in başlı başına tam bir deneyim olacağını biliyoruz. Geliştiriciler bir dizi savaş arenasının yanı sıra farklı zombi çeşitlerini sergiledi. Ayrıca haritada güçlendiriciler, gizemli kutular ve diğer klasik avantajların yer alacağını da belirttiler. Onaylanan bir şey de, Jugger Nog ve Speed ​​Cola geri dönecek.

Ayrıca özelleştirilebilir ve yükseltilebilir çok sayıda ilginç silah olacak gibi görünüyor. Dahası, geliştiriciler ekipmanların eklenmesiyle Zombies’deki savaş akışını değiştiriyor. Bu, tabanca ile başlamanın olmayacağı anlamına geliyor, bunun yerine nadirliğe dayalı silah yükseltmeleri kazanacaksınız. Yine de ilerledikçe daha güçlü silahlar olacak. Şüphesiz eğlenceye ve öldürücülüğe katkıda bulunacaklar. Geliştiriciler, bu değişikliğin arkasındaki gerekçenin, maçlar ilerledikçe daha fazla silahın alakalı kalmasına yardımcı olmak olduğunu belirtiyor.

Silah kombinasyonları ilgili özellikle kullanışlı olan bir şey, diğer oyun modlarından içe aktarılabilmeleridir. Sezon geçer ve küresel ilerleme de Zombies modu ile sorunsuz bir şekilde iç içe geçecektir.

Kalabalık kontrolü

Ek olarak, ilerledikçe arayabileceğiniz destek ekipmanı ve killstreak tarzı avantajlar vardır. Nöbetçi taretler, bir tür yerçekimi silahı ve hatta minigunlarla donatılmış helikopterler gördük. Sonuç olarak, orduların yönetilebilir kalmasına yardımcı olmak için yeterli olmalıdır. Bazı destek ekipmanlarını silahlarınızla kombinasyon halinde de kullanabilirsiniz, bir tür çift el gibi.

Yine de zombiler tarafından istila edildiğinizi hissediyorsanız, bir helikopterle dışarı çıkabilirsiniz. Siz kaçmadan önce zombiler sizi ele geçirmek için daha da çok çabalayacak. Ancak, bu yöntemle başarırsanız ödüllendirileceksiniz.

Zombies için beta hakkında bir bilgi yok, ancak Call of Duty: Black Ops Cold War için ön sipariş verirseniz yine de genel betaya girebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Akvaryum Nasıl Temizlenir?

AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen, Dark Souls ve Elden Ring'de Olmayan Çözümler Sunacak

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warzone’da En İyi SP-R 208 Kombinasyonları