Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077’de Nasıl Para Kazanılıyor?

Quickhacks ile ve erişim noktalarına girerek para kazanın

Bu beceride, bir erişim noktasından edinebileceğiniz girdapların sayısını ilk düzey için yüzde 50 ve ardından ikinci düzey için yüzde 100 artıran Advanced Datamine yeteneği ile daha da ileriye taşıyın. Cüzdanınıza biraz para eklemenin harika bir yolu ve oyuncuların oyunda ilerledikçe tüm avantajlarından yararlanmak isteyecekleri bir yöntem.

Ayrıca, daha kolay para çalmanızı sağlayacak özel Quickhack’leri bulabilir ve donatabilirsiniz. Dünyayı keşfederken bunlara göz kulak olmaya çalışın. Yine de kullanmak için daha fazla Ram gerektiriyorlar, bu da özelliklerinizi yükselterek açılabilir.

Kazandığınız parayı doğrudan etkileyen bu özellik rehberimizin en iyi sonuçlarından birisidir. Cyberpunk 2077’de para kazanmak için ve daha fazla para kazanmak için mutlaka bu konuya eğilin. Daha sonra Cyberpunk 2077’de zenginliğin tadını yaşayın.

Cyberpunk 2077’de beş parasız kalmamak için sizlere bir kaç para kazanma yönteminden bahsedeceğiz. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan doğrudan konuya girebilirsiniz.

  1. Cyberpunk 2077 Para Kazanma
  2. Topla ve sat
  3. Quickhack ile para kazanma
  4. Yan görevler
Topla ve Sat Para Kazanma Yöntemi

Yan Görevlerle Para Kazan [ctu_ultimate_oxi id=”34″]

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Beskar Steel Nerede Bulunur?