Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077’de Nasıl Para Kazanılıyor?

Yan Görevler

Elbette, hızlı bir şekilde iyi bir para kazanmanın en iyi yolu, V için mevcut olan çeşitli işlere ve yan işlere bakmaktır. Dünya boyunca ilerlerken bunlardan pek çoğunun kilidini açacaksınız. Herhangi bir noktada duraklat menüsünden veya klavyede J tuşuna basarak açılabilen günlük içindeki kendi sekmesinde herhangi bir aktif işi veya yan işi bulabilirsiniz.

Konserlerin çoğu, onları erken bitirmek için yalnızca birkaç yüz girdap sunacak, ancak sonraki görevler daha yüksek ödemelerle gelecek. Bunları tamamlamak aynı zamanda diğer öğelere ve güzelliklere de erişmenizi sağlayacaktır, bu nedenle ana hikaye görevleri arasında atlamak ve birkaçını denemek her zaman sağlam bir fikirdir.

Artık Cyberpunk 2077’de para kazanmanın farklı yollarından bazılarını bildiğinize göre, diğer rehberlerimize de bakabilirsiniz.

Cyberpunk 2077’de beş parasız kalmamak için sizlere bir kaç para kazanma yönteminden bahsedeceğiz. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan doğrudan konuya girebilirsiniz.

  1. Cyberpunk 2077 Para Kazanma
  2. Topla ve sat
  3. Quickhack ile para kazanma
  4. Yan görevler
Quickhacks ile İletişime Gir [ctu_ultimate_oxi id=”34″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Beskar Steel Nerede Bulunur?