RehberValheim

Valheim Başlangıç Rehberi

Çevrenizi dikkatlice keşfedin

Haritayı keşfederken karşılaşılacak birçok farklı düşman var. Başlangıç ​​noktasından ne kadar uzağa giderseniz, o kadar zor rakiplerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle çok ukala olmayın ve etrafınızı sürekli izleyin. Bu şekilde, potansiyel olarak tehlikeli varlıklarla karşılaşma riskini azaltırsınız.

Karşılaşılan tüm kaynakları toplayın

Tam bir çöpçü olmanız sizin için faydalıdır.

Üretim planları, üretimleri için gerekli kaynaklar toplanarak açılır. Bu nedenle, yol boyunca karşılaştığınız her yeni kaynağı alın. Bu şekilde, daha gelişmiş öğeler üretebileceksiniz.

Özel becerilerden yararlanın

Oyunun her patronunu yenmek sayesinde bir kupa alınır. Oyuna başladığınız yerin yakınında bunları kurban taşları üzerine sunabilirsiniz. Bu şekilde, istatistiklerinizi (ve çok oyunculu oynarsanız yakınlarda bulunan herhangi bir arkadaşınızı) geçici olarak iyileştiren özel güçlere erişebilirsiniz.

Bir karakterin bir yeteneği olabilir, ancak onu kurbanlık taşların üzerindeyken değiştirebilirsiniz.

Bu rehberimizde bulabileceğiniz ana konular aşağıda listelenmiştir. Dilerseniz bir tıkla konuya doğrudan erişebilirsiniz;

 

Valheim Oyna

[FEL url=”https://store.steampowered.com/app/892970/Valheim/” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.valheimgame.com/” text=”Web Sitesi” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

 

Yemek Yemeği Unutma

 

Binaların Sağlamlığını Kontrol Et

 

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Clash RoyaleRehber

En İyi Golem Destesi - Clash Royale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Sal Kullanma ve Suya Açılma