RehberValheim

Valheim Başlangıç Rehberi

Binaların sağlam olduğundan emin olun

İnşa ederken, binanın münferit bölümleri farklı stabiliteye sahip olacaktır. Verilen nesneyi aydınlatan renklerle işaretlenmiştir. Renk kırmızıysa, segmentin yakında yok olacağı anlamına gelir.

Bunlara dikkat edin ve altında kalmayın. Daha sağlam binalar üretmeye çalışın.

Her seferden önce ekipmanınızı onarın

Bir alet kullanılırken aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalır (altında gösterilen çubukla tanımlanır) Dayanıklılığı sıfıra düştüğünde artık onu kullanamazsınız. Bu nedenle, daha uzun bir keşif gezisi planlıyorsanız, yola çıkmadan önce olası tüm öğeleri onarın.

 

Troller faydalı olabilir

Troller en güçlü rakip türlerinden biridir – iki isabetli vuruşla öldürebilirler. Yine de bunlardan yararlanabilirsiniz. Vuruşları; ağaçları ve madenleri kesmek için kullanılabilir – tek yapmanız gereken onu istenen yere getirmek ve saldırıları kışkırtmaktır.

Bu rehberimizde bulabileceğiniz ana konular aşağıda listelenmiştir. Dilerseniz bir tıkla konuya doğrudan erişebilirsiniz;

 

Valheim Oyna

[FEL url=”https://store.steampowered.com/app/892970/Valheim/” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.valheimgame.com/” text=”Web Sitesi” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Özel Becerilerden Yararlan

 

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Clash RoyaleRehber

En İyi Golem Destesi - Clash Royale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Balık Tutma – Biraz Rahatlayalım