Nişancı OyunuRehber

The Next Chapter Emblem’ini Nasıl Kazanırsınız? Destiny 2 Rehber

Ölmeden Master zorluk seviyesinde Presage Exotic görevini tamamlayarak The Next Chapter Emblem’i ve Destiny 2: Season of the Chosen kazanın.

Destiny 2: Season of the Chosen şu anda tüm hızıyla devam ediyor ve oyuncular, bir ateş ekibi oluştururken diğer oyuncular tarafından görülebilecek yeni bir Amblem toplayabilirler. Yeni Efsanevi Amblemlerden biri The Next Chapter Emblem olarak adlandırılıyor ve Tex Mechanica silah dökümhanesindeki boğa kafatası simgesini taşıyor. Bu organizasyon, The Last Word el topu ve Dead Man’s Tale keşif tüfeğini oluşturmaktan sorumludur, çünkü oyuncuların kilidini açmaya başlamak için Dead Man’s Tale Exotic Quest’i başlatmaları gerekecektir. The Next Chapter Amblemi almak için oyuncuların Master zorluğunda Presage görevini kusursuz bir şekilde tamamlamaları gerekecek.

Bu basit gibi görünse de, kolay bir mücadele değildir. Presage görevi herkesin bildiği gibi zordur ve Master zorluğu, 25 dakikalık bir süre sınırı, kilitli ekipman, maç oyunu ve bir sürü ıvır zıvır dahil olmak üzere onu daha da zorlaştıran birkaç ekstra değiştirici ekler. Oyuncular, ilk önce ne bekleyebileceklerini bilmek ve bazı bulmacaları ve platformları nasıl hızlandıracaklarını anlamak için normal zorlukta birkaç kez oynarlarsa, bu görevde en çok şansa sahip olacaklardır. Destiny 2: Season of the Chosen’da The Next Chapter Amblemi kazanmak için oyuncuların yapması gereken her şey burada.

Presage Görevi Nasıl Tamamlanır?

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Frost Arrows Yapımı