Yarış Oyunları

Gran Turismo 7, Kişiselleştirme Ayarları ve Çıkış Tarihi

Gran Turismo 7, ekibin araç özelleştirmesini ve daha fazlasını daha yakından incelediği PlayStation Showcase’de bir kez daha görücüye çıktı. Ayrıca 4 Mart çıkış tarihi de nihayet doğrulandı. Sony’nin kendine özel Gran Turismo 7’si resmi olarak 4 Mart 2022’de geliyor, dün geceki PlayStation Showcase etkinliğinde duyuruldu ve burada oyun için yeni bir fragman da gördük.

Üç dakikalık fragman bize oyunda olacak bazı özelleştirme seçeneklerine, fotoğraf modu özelliklerine ve farklı pistlerde ve farklı hava koşullarında oynanışa dair bazı küçük parçalara ilk bakışı verdi. Gran Turismo serisi hayranları muhtemelen daha fazlasını, en az bir tam yarış görmeyi bekliyordu ancak bunun gerçekleşmesi için birkaç ay daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Yine de, videoda oyunun en azından görsel kalite açısından harika göründüğünü gösteren çok sayıda oyun içeriği var.

Beklediğimiz büyük bir sıçrama olmayabilir ve bu muhtemelen onu geride tutan PlayStation 4 sürümünden kaynaklanıyor, ancak genel olarak, görsel olarak Gran Turismo 7 kesinlikle güzel, özellikle zorlu hava şartlarında görsel kalite daha da artıyor.

Gran Turismo 7, nesiller arası oynanabilen bir oyundur ve PlayStation 4 ve PlayStation 5‘e gelecek. Fragmanda gördüğümüz tüm yeni özelliklerin ayrıntılı bir açıklamasını PlayStation Blog‘da bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Strateji

Victoria 3'ün çıkış tarihi muhtemelen 2022'nin sonlarına denk gelecek

Macera

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

God of War: Ragnarok

God of War Ragnarok Bir Bölgede İlk Yaş Derecesi Aldı

Aksiyon

God of War: Ragnarok'un Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Ascent’de Görevleri Nasıl Takip Edersiniz?