Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Wuchang: Fallen Feathers, 18 dakikalık yeni oynanışı ortaya çıkaran Çinli bağımsız geliştirici Leenzee Games tarafından geliştiriliyor ve bu da bize oyuna ilk bakışı veriyor. Çinli geliştiriciler son zamanlarda oldukça etkileyici oyunlar sergiliyorlar ve en sonuncusu, yepyeni Souls benzeri aksiyon RPG Wuchang: Fallen Feathers’ı sergileyen indie stüdyosu Leenzee Games’den geliyor.

Oyun şu anda geliştirme aşamasında ve ekip 2024 yılında çıkış hedefliyor. İlginç bir şekilde, Wuchang: Fallen Feathers oynanış videosunda oldukça sağlam görünüyor, bu yüzden çıkış tarihinin hala yıllar olması biraz şaşırtıcı.

ING’de konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

“Wuchang: Fallen Feathers, 2016’da kurulan Çinli bir bağımsız stüdyo olan Leenzee Games tarafından geliştirildi. Bir kaç sene içinde çıkacak olan bu aksiyon RPG’si bizi antik Çin’in Ming Hanedanlığı’na götürüyor. Tarihi olaylara dayanan Wuchang: Fallen Feathers, kurgusal karaktere, Wuchang’a ve Gerçeği arama yolculuğuna dayanıyor. 18 dakikalık özel Wuchang: Fallen Feathers oynanışını iş başında görmek için izleyin. Bu oyun aynı zamanda İngilizce altyazı da içeriyor. Wuchang: Fallen Feathers şu anda geliştirme aşamasında ve 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.”

Şu anda çıkış platformları hakkında herhangi bir ayrıntı yok, ancak Wuchang: Fallen Feathers’ın PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S’ye geleceğini varsayıyoruz. 2024’te piyasaya sürüleceği göz önüne alındığında, PS4 ve Xbox One oyuncularının oyunu oynayabileceklerinden şüpheliyiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

GTA 5

GTA+ Aboneliği GTA Online'ın PC Versiyonu İçin de Eklenebilir

MMORPG

World of Warcraft bir sonraki DLC Dragonflight olarak adlandırılacak

Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de Arena'ya nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Odyssey – Karakterin Ek Becerileri