Moba

League of Legends 12. sezon, ormana etkili değişiklikler getiriyor

League of Legends 12. sezon, ormana etkili değişiklikler getiriyor. League of Legends’ta ormancılık her zaman kaotik bir olay olmuştur. Bununla birlikte, bu sezon değişmeyen tek sabit şey rift scuttle idi. Sezon 12, yine de bunu büyük ölçüde değiştirmek için burada.
İster mavi, ister kırmızı tarafla başlayın. Mavi veya kırmızı güçlendirmeden, rift scuttle, nerede baskın yapacağınızı, hangi taraf için oynayacağınızı ve düşman ormancı üzerinde üstünlük sağlayıp sağlamadığınızı belirleyen hedef olmuştur.

Rift scuttle her zaman orman seviyesini 3. seviyeye getirdiğinden, daha önce başka bir kampı temizlemişlerse, onu almak veya çalmak, oyununuzun geri kalanı için hayati önem taşır. Bakalım Riot 12. sezonda, “rift” değişimleri hakkında söyleyecekleri neler var?

“İlk Rift Scuttler’ın erken oyunun sonucuna karar vermede çok etkili olduğuna inanıyoruz, bu yüzden önemini azaltıyor ve karşılaşmayı daha hızlı çözüyoruz. Artık daha az güçlü olduğundan, siz veya düşmanınız onu daha kolay yenebilir ve , kısacası, daha erken güvenli kısma geçebilirsiniz.”

İlk Yengeç’in artık sağlığı %35 azaltılacak, %80 azaltılmış DP verecek ve boyutu daha düşük değerine uyacak şekilde biraz azaltıldı.”

Yenmek çok daha kolay ve hızlı olacağından, artık nehirdeki akıntıya karşı çıkan ormancıların olması pek olası değil. Bununla birlikte, deneyimdeki büyük değişiklikler, ormancıların artık deneyim kazanmanın alternatif yollarını bulmaları gerekeceği veya metanın ikinci seviye baskınlara doğru kayacağı anlamına geliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Rol Oyunu

LoL RPG Ruined King Çıktı; Diğer Tek Oyunculu Oyunlar Açıklandı

Moba

Gelecek yamada League of Legends'ın PBE sunucusuna yeni Mücadeleler geliyor

Moba

League of Legends, Bir Sonraki Sezon İçin Yeni Bir Market Hazırlıyor

Moba

Yeni Bir League of Legends Şampiyon Yenileme Çalışması Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni bir Splinter Cell oyununun geliştirildiği iddia ediliyor