Haber

Twitch, Canlı Yayınları Geri Sarma Dahil Yeni Özellikleri Test Edecek

Twitch, canlı yayınları Geri Sarma Dahil Yeni Özellikleri Test Edecek. Twitch yakında akış geri sarma dahil üç yeni özelliği test etmeye başlayacak. Yeni özellikler Kasım ayında gelecek, bazı izleyicilere bir ay boyunca sunulacak ve ardından kaybolacak.

Şimdiye kadar, Twitch canlı akışı, izleyicilere önemli bir anı yeniden izlemek için bir akışı kolayca geri sarma özelliği sunmadı; ancak şimdi bu durum değişmek üzere. Platform üç yeni özellik sunacak: Yayını Geri Sar, Bana Hatırlat ve Fragmanı İzle. Testleri Kasım ayı boyunca sürecek ve bazı Twitch izleyicileri özelliklere erişim kazanacak.

Bir Twitch temsilcisiyle röportaj yapan The Verge’e göre, yayının iki dakikasını geri alıp farklı bir hızda izleyebileceğiz. Tekrarını izleyerek hiçbir şey kaybetmeyeceğiz, çünkü mevcut yayın, sohbet panelinin üzerinde resim içinde resim modunda görünecek.

Geri sarma seçeneğinin yalnızca içerik oluşturucu tarafından etkinleştirileceği akışlarda kullanılabileceğini belirtmekte fayda var. Aksi takdirde, yeni düğmeyi kullanamazsınız.

Testler, adından da anlaşılacağı gibi, yaklaşan yayın hakkında bizi bilgilendirmek olan Bana Hatırlat işlevini ve yayıncının kanalının fragmanını izlememizi sağlayacak Fragmanı İzlemeyi de içerecek.

Twitch’in izleyicilerinin dörtte biri yeni özelliklerin testlerine katılacak ve denemeler sona erdiğinde düğmeler kaybolacak. Umalım da en kısa sürede geri dönsünler, çünkü Twitch’te yayınları geri sarmak pek çok izleyicinin memnuniyetle karşılayacağı bir şey.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite ve Twitch Hesapları Nasıl Bağlanır? – Loot Kazan