AksiyonNişancı Oyunu

Bright Memory: Infinite etkileyici görselleriyle piyasaya sürüldü

Bright Memory: Infinite; Steam’de piyasaya çıktı. Fütüristik bir birinci şahıs aksiyon oyunu olan Bright Memory: Infinite piyasaya sürüldü. Oyun oldukça popüler ve Steam’deki reytingler sıcak bir şekilde karşılandığını gösteriyor.

Bright Memory: Infinite, bağımsız Çinli stüdyo FYQD tarafından geliştirilen birinci şahıs aksiyon oyunu (atıcı ve hack’n’ slash karışımı), bugün Steam’de yayınlandı. Oyun, oyuncular tarafından çok iyi karşılandı ve esas olarak muhteşem görseller sayesinde oynayanların sempatilerini kazandı.

SteamDB’de bulunan verilere göre Bright Memory: Infinite, günün en yoğun anında 22 binden fazla oyuncuyu bir araya getirdi ve bu da şüphesiz bir indie oyun için çok iyi bir sonuç olarak kabul edilebilir. Aynısı, Steam’de 5 binden fazla görünen ve% 90’ından fazlası olumlu olan incelemeler için de söylenebilir.

Bright Memory: Infinite’in konusuna gelince, aksiyon, bilim adamlarının gökyüzündeki rahatsız edici olayları fark etmeye başladığı 2036’da gerçekleşir. Oyuncunun görevi, gizemli “ikiz” gerçekliği nedeniyle tahmin edildiğinden çok daha zor olacak olan yukarıda belirtilen fenomeni araştırmak olacaktır.

Oyunda ayrıca hızlı aksiyon ve atmosferik konumlar bekleyebilirsiniz. Tüm bunlara, oyunun Unreal Engine 4 teknolojisinin kullanımına borçlu olduğu ayrıntılı, gerçekçi görseller eşlik ediyor.

Şu anda Bright Memory: Infinite sadece PC’de oynanabiliyor, ancak yeni nesil konsollar için de gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bright Memory: Infinite
Bright Memory: Infinite
Geliştirici: FYQD-Studio
Fiyat: 32 TRY
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skyrim: Anniversary Edition Bugün Piyasaya Sürüldü; Çoğu Oyuncu Memnun