Hack & Slash

Diablo II: Resurrected’ın Yeni Güncellemesi Sizi Memnun Edebilir

Diablo II: Resurrected’ınSunucuları Daha Kararlı, Aralık Güncellemesi Çevrimdışı Tekli Ölçekleme ve Daha Kolay Beceri Haritalama Getiriyor. Yayınlanmasından iki ay sonra, Diablo II: Resurrected, hataları ve sunucu kararsızlığı sorunlarını çözmek için daha önce duyurulan devam eden çalışmaların ardından daha kararlı bir durumda görünüyor. Şimdi, Aralık güncellemesi şekilleniyor.

Güncelleme hem PC oyuncularının hem de konsol oyuncularının hayatını biraz daha kolaylaştıracak. Çalışmalarda, PC oyunundaki popüler bir özelliği konsol sürümlerine ve başka bir konsol denetleyicisi tabanlı özelliği PC’ye getiriyor.

Orijinal sürüme geri dönen oyuncular, nasıl oynamak istediklerine bağlı olarak oyunun zorluğunu ve ödüllerini ölçeklendirebilecekler. Çevrimdışı zorluk ölçeklendirmesi artık konsol sürümlerine geliyor. Çevrimdışı ayar ve zorluk ölçeklendirme kaydırıcıları ayrı olacak ve bunlarla oynamak, daha zorlaştırmayı mı yoksa işleri biraz daha yumuşatmayı mı karar vereceğinize izin verecektir. Varsayılan oyuncu ayarı, 8 ölçeğinde 1’e ayarlanacaktır, bu nedenle tek başına oynamak ancak dört oyuncuya eşdeğer bir oyuncuya sahip olmak istiyorsanız, kaydırıcıyı 4’e ayarlayın ve yeni bir oyun başlatın.

PC oyuncuları ise klavye ve fare ile oynuyorlar ve fare düğmelerini kullanarak, genellikle yetenekleri hızlı bir şekilde değiştirmek istiyorlarsa, düğmeleri yeniden eşleştirmek için işlev tuşlarını kullanarak herhangi bir zamanda iki yeteneğe erişebiliyorlar. Bununla birlikte, bunu biraz daha az hantal hale getirmek için ekip, denetleyici desteği eklemek ve ekranın altındaki HUD’nin üzerine aktif bir beceri bağlama çubuğu eklemek için çalışmalarını Diablo II: Resurrected oyuncularına sunacak. Bu, oyuncuların 16 beceriye kadar haritalandırmasına izin verecek ve bir hızlı kullanım seçeneği içerecek, böylece düğmeye basmak, sadece fare düğmesini yeniden eşleştirmek yerine sadece yeteneği kullanacak.

İlginizi çekebilir:

Blizzard Diablo 2: Resurrected için planlarını güncelledi

Planlanan Aralık sürüm notlarının tamamı için Diablo II: Resurrect sitesindeki güncellemeye bakın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile: Necropolis Yayınlandı

Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal Beta Lansmanları; Blizzard Para Kazanmayı Test Ediyor