Nişancı Oyunu

İncelemelerden Bir Oyun Daha Başarıyla Çıktı

Yeni çıkacak oyun ilk önce oyun dünyasının önde gelen haber siteleri tarafından oynanarak değerlendiriliyor. Oyun çıkmadan önce incelemeleri yayınlanıp puanlanıyor. Bu değerlendirmeye giren yeni bir oyun, yüksek puan alarak kalitesini kanıtladı. Daha önce Forza Horizon 5 yüksek puan alarak belki yılın en iyi oyunu olma yolunda ilk adımını atmıştı. Haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

İncelemeler Call of Duty: Vanguard’ın kaliteli bir oyun olduğunu ortaya koyuyor. Bugün, en çok satan FPS serisinin bir sonraki bölümü olan Call of Duty: Vanguard’ın çıkış tarihi olacak. İlk incelemeler, oyunun sağlam bir performans gösterdiğini ortaya koyuyor, ancak aynı zamanda biraz sıradan.

Bugün, Call of Duty serisinin on sekizinci büyük bölümü olan Call of Duty: Vanguard’ın çıkış tarihi. İlk olarak, internette çoğunlukla olumlu eleştiriler yer aldı. Ancak oyun mükemmel değil ve pek çok yorumcu kimlik eksikliğine dikkat çekiyor.

Call of Duty: Vanguard – seçilen incelemeler:

 • Game Informer – 8/10
 • Gamespot – 7/10
 • PlayStation Lifestyle – 8.5/10
 • PCGamesN – 8/10
 • Hardcore Gamer – 8/10
 • COGconnected – 84/100
 • Attack of the Fanboy – 80/100
 • Gameblog.fr – 7/10
 • GamingTrend – 90/100
 • PC Games – 80/100
 • Hobby Consolas – 87/100
 • TrueGaming – 8.5/10

Hepimiz Call of Duty serisinin nasıl olduğunu ve olacağını çok iyi biliyoruz – genellikle çok kapsamlı olmayan FPS oyunları, çeşitli oyun modları ile oyuncunun dikkatini çekiyor. Aynısı, incelemelere göre on sekizinci COD olma konusunda çok iyi bir iş çıkaran Vanguard için de geçerlidir.

Hikaye modu kısa olmasına rağmen, çeşitliliği bir avantajdır. Yeni bölümde, her biri farklı bir şeyler sunan birkaç farklı karakter olarak İkinci Dünya Savaşı’nın dört cephesinde savaşıyoruz. Burada alternatif tarihle uğraşmadığımızı da belirtmekte fayda var – sadece savaşların kronolojisi biraz çarpık.

Hikaye modu dışında elbette çok oyunculu modumuz ve zombilerimiz var. İlkinde, birkaç farklı oyun biçiminden birinde, yirmi harita üzerinde savaşıyoruz. Oyuncu sayısını ayarlamamızı sağlayan Combat Pacing mekaniği de olumlu bir izlenim bırakıyor. Ek olarak, eleştirmenler Warzone ve Modern Warfare’den bazı mekaniklerin başarılı bir şekilde entegre edilmesini övüyor.

Zombi moduna gelince, karışık duyguların çoğunu çağrıştırıyor. Bazıları, bu formatın şimdiye kadarki en sıkıcı kopya olduğundan şikayet ederken, diğerleri bir konuda hemfikir olmalarına rağmen modu herhangi bir övgüden kaçınmıyor – mod çok fazla yeni özellik getirmiyor.

Tüm görüşleri tek bir cümlede toplayan Vanguard, kendine has bir karakterden yoksun olsa da Sledgehammer Games’den sağlam bir önerme gibi görünüyor. Oyunu kendiniz denemek istiyorsanız, PC, XSX, XONE, PS4 ve PS5’te oynayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı Oyunu

Respawn Tek Oyunculu Fps Üzerinde Çalışıyor, Ama Bunun Yeni Titanfall Olmayacağı Kesin

Halo Infinite

Halo Infinite'in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Nişancı Oyunu

Call of Duty 2022, zayıf Vanguard satışları nedeniyle normalden daha erken yayınlanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone’un Yeni Haritası