New World

New World Server Birleşmesi ve Yeni Maceralar Çok Yakında

New World Server Birleşmesi ve Yeni Maceralar Çok Yakında Geliyor. New World’ün yaratıcıları şu anda üzerinde çalıştıklarını açıkladılar. Planlar arasında sunucu birleştirme, yeni maceralar ve kıyafetler ile hata düzeltmeleri yer alıyor.

Amazon Games, New World’ün resmi blogunda yeni bir gönderi yayınladı. Sunucuları birleştirmeyi içeren içerik oluşturucuların planlarını özetliyor. Şimdilik bunu mümkün kılacak çözümler test ediliyor, bu nedenle geliştiriciler belirli bir tarih vermek istemiyor. Bunu dikkatli bir şekilde yapmak, birbirine uyan dünyaları birleştirmek istiyorlar. Sunucuların birleştirilmesi sırasında, bunlardan biri, yeni oyuncuların akışı dışında neredeyse hiçbir şeyin değişmeyeceği ana sunucu olacak. Diğeri yok edilecek ve karakterleri, şirketleri, evleri, altınları ve eşyaları ana dünyaya aktarılacak. Transfer, sahip olunan bölgeleri içermeyecek.

Geliştiriciler ayrıca karakterleri başka bir sunucuya aktarırken ortaya çıkan hataları ortadan kaldırmak için çalışıyorlar. Şu anda, bazen oyuncular, alım satım noktalarındaki mevcut olmayan sözleşmeler nedeniyle transfer jetonunu kullanamazlar.

Diğer planlarda, oyuncuların bölgeler arasında transfer yapmalarını sağlamak, örneğin Avrupa sunucusundan Amerika’ya bir karakter transferine izin verecek. Forumlarda, oyuncuların geliştiricilere böyle bir özellikten ne beklediklerini söyleyebilecekleri bir konu oluşturuldu. Topluluğun geri bildirimlerine göre tasarlanacaktır.

Özellikle silah değiştirme, kaçma ve genel denge açısından muharebe sistemi için planlanan iyileştirmeler de var. Ek olarak, şu anda hepsi düzgün çalışmadığından, silahlar ve zırhlarla ilgili avantajlarda düzeltmeler bekleyebiliriz.

Geliştiriciler ayrıca oyunda mevcut olan önemli sorunları düzeltmeye çalışıyorlar. Grupların diğer gruplarla savaş başlatmasını engelleyen bir hata zaten düzeltildi. Yaratıcılar ayrıca oyuncuların daha zayıf gruplara katılmaları için teşvikler sunmak istiyor. Macera çeşitliliği de artacak. Geliştiriciler, haritadaki bir yerden diğerine anlamsız seyahatleri sınırlamak ve zorlukların hikaye yönünü güçlendirmek istiyor. Aşçılık, zanaatkarlık veya madencilik gibi meslekle ilgili yeni görevler yakında eklenecek. İlişkili becerilerin geliştirilmesi, bu temayla daha fazla maceraya erişim ile sonuçlanacaktır. Benzer planlar silah uzmanlıklarıyla bağlantılıdır.

 

Önümüzdeki aylarda, çok sayıda görev ve yeni mekanik içeren yeni Keşifler de oyuna eklenecek. Ayrıca ek kostümler de bekleyebiliriz. Şimdilik bir mini harita sunma planı yok. Aynı zamanda, bu özelliği ekleyen modları kullanan kişilerin, yaratıcıları çeşitli yönergelere uymaları durumunda yasaklanmayacağından emin olduk.

NewWorldMinimap’in Yeni Sürümü

Mini harita değişiklikleri konusunda NewWorldMinimap projesinin yeni bir versiyonunun (1.2.0) henüz yayınlandığını belirtmekte fayda var. Bu muhtemelen türünün en popüler ve kapsamlı modudur ve Amazon Games’in yönergelerini yakından takip edecek şekilde geliştirilmiştir, böylece kullanımı yasaklanma riskini içermez.

NewWorldMinimap – indirme sayfası

New World 28 Eylül’de çıkış yaptı. Oyun sadece PC’de mevcuttur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

New World

New World Artık Oyuncuların Ücret Karşılığında Sunucu Değiştirmesine İzin Veriyor

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Nişancı Oyunu

Warframe: Angels of the Zariman'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Silahlar, zırhlar ve aletler nasıl onarılır – New World