New World

Steam Aile Paylaşımı Üzerinden Oynayan Herkese Ücretsiz New World

New World’ün ücretsiz bir kopyasını almanın bir yolu olduğu ortaya çıktı. Ortaya çıkan bir yöntem var – anahtarlar, daha önce Amazon’un oyununu Steam Aile Paylaşımı özelliği aracılığıyla oynayan kişiler New World’e ücretsiz erişebilecek.

Bedava New World’ün Mümkün olduğu ortaya çıktı, ancak bir şart var. Oyuna erişim, daha önce Amazon’un MMORPG’sini Steam Family Sharing aracılığıyla oynayan kişilere verilecek.

Hepsi New World için oyun paylaşımının bu özelliğinin devre dışı bırakılması nedeniyle, yakın zamana kadar, oyun aile ve arkadaşlarla paylaşılabiliyordu, ancak zamanla oyuncular arasında en sıcak karşılama ile karşılaşmayan bu seçenek terk edildi. Ancak, şimdi paylaşılan oyuna erişimini kaybeden herkes tam sürümü ücretsiz olarak aldı.

Reddit gibi forumlardaki yorumlardan da görebileceğiniz gibi, bu hamle topluluğu memnun etti. Kullanıcı yorumları şu şekilde…

“İlk başta dolandırıcılık e-postası sandım ama steam hesabıma girdim ve oyuna sahip olduğumu ve yükleyebileceğim söylendi, aile paylaşımını kardeşimle paylaştığım için aile paylaşımını devre dışı bıraktıklarında sildim, bu yüzden mutluyum. ”

“Aynı e-postayı aldım. 140 saatlik oyundan sonra kaldırdım. Şimdi tekrar yüklemeyi düşünüyorum.”

Oyunun ücretsiz kopyaları, son haftalarda New World’de göze çarpan nüfus azalması eğilimini tersine çevirme girişimi olabilir. Bir ay içinde, oyuncu tabanı neredeyse yarım milyon azaldı. Oyunu Steam Family Share üzerinden oynayan herkesin kullanımına sunmak iyi bir fikir olabilir. Ne kadar başarılı olduğunu göreceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
New World

New World Artık Oyuncuların Ücret Karşılığında Sunucu Değiştirmesine İzin Veriyor

New World

Bu hafta sonu New World'ü ücretsiz oynayın

New World

Gold Dupe Bug Nedeniyle New World'ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Ayda 500.000 Oyuncu Kaybetti