Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile’ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

Black Desert Mobile, birden fazla etkinlik ve ödülün yanı sıra Solaris adlı yeni bir sınıf ekliyor. Black Desert Mobile, sürekli büyüyen 22 mevcut sınıf listesine yepyeni bir sınıfın eklenmesini memnuniyetle duyuruyor. Black Desert Mobile’a eklenen yeni sınıfa Solaris denir ve Kutsal Alev Katili olarak kabul edilir. Solaris, Jordun’unu kullanan ve onunla savaş alanını fetheden yakın dövüş sınıfı bir kahramandır. Ayrıca, ateşe dayalı becerileriyle birleştiğinde onu zorlu bir rakip yapan Muhafız alt silahını da kullanır. Pearl Abyss, Solaris’in Black Desert Mobile’a eklenmesi ışığında bir dizi kutlama etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Solaris’in en çok merak edilen tarafı, nasıl becerileri olacağıdır. Black Desert Mobile’ın yakın takipçileri, bu tür güncellemelerin ilk geldiği doğu sunucularından karakteri tanıyabilir ama bu kadar derin takip etmeyenler bilgileri sitemiz aracılığıyla alabilir. Solaris, onu ekibinize iyi bir katkı yapan çeşitli becerilere sahiptir. Bunları aşağıda kontrol edin:

  • Ynix’S Flame– Yakındaki düşmanlara yanık hasarı veren ve canavarlara verilen hasarı artıran pasif bir beceri.
  • Cleansing Flame – Solaris, Jordun’unu düşmanlarına doğru fırlatır ve hepsine büyük hasar verir.
  • Lav Surge – Jordun’un alevini çağırarak herkese büyük hasar veren lavlar yaratır.
  • Dragon’s Maw – Jordun’un güçlendirilmiş alevleri nedeniyle önündeki düşmanlar ağır hasar görür.
  • Dragon’s Rage – Bu hareket menzildeki tüm düşmanları yere serer.
  • Thermal Rush – Solaris, silahıyla düşmanlarını ileri iterek bu süreçte onları sersemletebilir.
  • Lava Explosion – Düşmanlar, çok fazla hasar veren yanan lavlarla karşılanır.
  • Call of Dragain – Solaris, hızını artırarak düşmanlarına koşarak anında saldırmasını sağlar.

Yeni eklenen etkinliklere geçilirken, Making Fortune Cookies etkinliği, oyuncuların canavarlar tarafından düşen malzemelerden Fortune Cookies yapmalarına olanak tanır. Bu, Abyssal Teçhizatı yapmak için kullanılan Alyaelli Parçaları ile takas edilebilir. Solaris için, oyuncuların Epic Outfit Chest, Solaris Skillbook Chest, Primal Relic Chest ve 1000 Black Pearls gibi öğeler vererek seviyelerini 70’e yükseltmelerini sağlayan özel bir seviye atlama etkinliği düzenlenecek. Yeni haftalık ve günlük görevler, Boss Rush ve Kara Ruh Görevlerini içerecek ve oyuncuları Advice of Valks, Ancient Chest, Rush Stamps ile takas edilebilecek Antik Altın Paralar ile ödüllendirecek.

Solaris’i karakterlerinize ekleyin ve Black Desert Mobile’ı App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirerek yeni etkinliklerle seviyesini yükseltin.

‎Black Desert Mobile
‎Black Desert Mobile
Geliştirici: Pearl Abyss Corp.
Fiyat: Ücretsiz+
Black Desert Mobile
Black Desert Mobile
Geliştirici: PEARL ABYSS
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir