Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty 2022, zayıf Vanguard satışları nedeniyle normalden daha erken yayınlanabilir

Call of Duty 2022’nin çıkış tarihini Ekim ayına kadar çekilebileceği iddia edildi. Bu iddia, Call of Duty ve Battlefield serileri hakkında doğru bir şekilde bilgi sızdırma geçmişine sahip olan saygın sızdırıcı Tom Henderson’dan geliyor. Bu kez Henderson, Modern Warfare 2 olması beklenen ve yakında çıkacak olan Call of Duty oyununun, kısmen Vanguard’ın zayıf satışları nedeniyle, çıkışını yaklaşık bir ay geriye kaydırabileceğine dair “söylentiler” duydu.

Henderson’a göre bu, kısa bir süre sonra Call of Duty: Warzone için “büyük” bir güncellemenin başlangıcı olacak. Warzone geliştiricisi Raven Software’in 2020’nin Black Ops Cold War’ını ve 2021’in Vanguard’ını her iki oyunun yayınlanmasından bir ay sonra Warzone’a entegre ettiğini düşünürsek, bu büyük bir sürpriz olmamalı.

Son olarak, Henderson, Call of Duty: Modern Warfare 2’nin şu anda yaz aylarında bir noktada açıklanmasının planlandığını iddia ediyor. Warzone’un Vanguard duyurusunu ilk kez geçen yıl Ağustos 2021’de çok küçük bir oyun içi teaser ile duyurmaya başladığını hatırlayacağınız gibi, Call of Duty’nin ortaya koyduğu normların dışında da değil. Infinity Ward’ın yeni oyunu battle royale oyunu üzerinden de duyurulabilir mi?

Vanguard’ın piyasaya sürülmesinden önce, 2022’nin Call of Duty oyunuyla ilgili geçen seneye kadar bir dizi söylenti gördük. Güya, yeni kampanya kötü şöhretli General Shepherd’ı diriltecek ve ayrıca Kartelleri içeren Latin Amerika’da gerçekleşecek. Infinity Ward’ın yeni oyununu kesin olarak öğrenmek için birkaç ay daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
COD: Vanguard Geliştiricisinden Activision Blizzard Skandallarına Atıf