Assassin's Creed: Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla’yı önümüzdeki hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

10 Mart’ta çıkacak devasa Dawn of Ragnarök genişlemesiyle Assassin’s Creed Valhalla için yoğun bir haftaya giriyoruz. Ancak piyasaya sürülmeden önce, henüz viking şeklindeki juggernaut’a atlayamayanlar, gelecek 24 Şubat Perşembe gününden itibaren başlık için ücretsiz bir hafta sonu kapsamında bunu yapma fırsatına sahip olacaklar. Valhalla’yı satın almak konusunda emin değilseniz bu ücretsiz deneme fırsatı ile para ödemeden önce kesin kararınızı verebilirsiniz.

Ancak ondan önce, 22 Şubat Salı günü gelen Valhalla’nın 1.5.0 güncellemesinin muhtemelen önemsiz olmayan bir konusu var. Ubisoft bundan pek bahsetmedi, ancak yayıncının yeni yayınlanan yol haritası bilgi grafiğindeki küçük resim alayı ile Dawn of Ragnarök’ün yolunu bir dereceye kadar açacaktır.

Sonuç olarak 1.5.0 ne getirirse getirsin, Ubisoft’un yukarıda bahsedilen ücretsiz deneme hafta sonunun 24 Şubat Perşembe ile 28 Şubat Pazartesi arasında süreceğini onaylamasıyla, Valhalla’nın takvimindeki bir sonraki büyük etkinlikten biraz daha ayrıntılı olarak bahsedebiliriz.

Assassin’s Creed Valhalla, elbette, güçlenmeye devam ediyor. Ubisoft kısa süre önce oyunun 1 milyar dolardan fazla gelir (okumak için tıkla) elde ettiğini doğruladı ve bu da onu yayıncının amiral gemisi serisinde bunu yapan ilk oyun yaptı. Bu dönüm noktasının ardından, oyun için yeni bir mod da dahil olmak üzere 2022 yılına kadar ücretsiz güncellemeler devam edecek. Assassin’s Creed’in geleceğine gelince, yakın tarihli bir sızıntı, hayranların favorisi Basim’in bağımsız bir sürümde geri döneceği biliniyor. (okumak için tıkla)

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla 1 milyar dolar gelir elde etti

Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft'un çalışmalarında daha küçük, gizlilik odaklı bir Assassin's Creed oyunu olduğu bildiriliyor

Assassin's Creed: ValhallaRehber

Assassins Creed Valhalla: Hızlı bir şekilde deneyim kazanma

Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla'da Leonidas'ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla 1 milyar dolar gelir elde etti