Aksiyon

Batman’dan Suicide Squad’a: Arkham Devs Ertelendi

Görünüşe göre Warner Bros. bu yıl video oyun pazarındaki gecikmeleri önleyemeyecek.  Gotham Knights ve Hogwarts Legacy, son söylentilerin aksine bu yıl planlandığı gibi yayınlanacak. Ne yazık ki, başka bir WarnerMedia oyunu görünüşe göre ertelenecek. Bloomberg tarafından bildirildiği üzere, Rocksteady Studios’tan Suicide Squad’: Kill the Justice League, 2023’te çıkış yapacak.

Belki de bu sürpriz olmamalı. Sonuçta, WarnerMedia başkanı Jason Kilar, oyunların 2022 çıkışlarından bahsettiğinde Gotham Knights ve Hogwarts Legacy’den sanat eserleri gösterdi – ama Suicide Squad’ı göstermedi. Buna dayanarak, MultiVersus ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın da ertelendiğini ve ikincisinin zaten bir çıkış tarihi olduğunu varsayabiliriz.

Şimdilik, yayıncı bu bilgiyi doğrulamadı, bu nedenle – çok güvenilir bir kaynaktan gelmesine rağmen – şimdilik bunu bir söylenti olarak ele almak daha iyi. Ancak bu doğruysa, Rocksteady hayranları hayal kırıklığına uğrayabilir. Ne de olsa, stüdyonun bugüne kadarki son oyunu, 2015’te piyasaya sürülen Batman efsanesinin doruk noktasıydı.

Yedi yıllık bekleyişin ardından stüdyonun yeni projesi için bir yıl daha beklememiz gerekecek. En azından oyuncular, 2020’deki duyurudan bu yana iki fragman aldıkları için şanslılar. Bloomberg gecikme için bir neden sunmadı. Rocksteady’nin COVID-19’dan ve koronavirüsün getirdiği kısıtlamalardan etkilenen bir diğer stüdyo olduğunu sadece tahmin edebiliriz. Ya bu ya da Suicide Squad: Kill the Justice League’in gelişimi beklenenden daha zahmetli çıktı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

AksiyonMacera

Skull and Bones 30 Mayıs - 6 Haziran Tarihleri Arasında Ücretsiz

AksiyonNişancı Oyunu

Yeni Çıkacak Doom Oyununun Adı Belli Oldu Xbox Games Showcase'de Tanıtılacak

AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Final Fantasy 7 Remake Part Two haberleri bu yıl geliyor