Strateji

Co-Op artık Age of Empires 3’te mevcut

Co-op nihayet Age of Empires 3’e geldi. Oyuncular artık “hikayeye dayalı tarihsel anlatıları ve hedefleri” deneyimlemek için bir araya gelerek, bildiğiniz “ancak işbirlikçi deneyimler için uyarlanmış” aynı oyunun yanı sıra, tam sesli diyalog ve bunun yerine iki rakibe karşı koyabilen düşman yapay zekası da dahil olmak üzere bir araya gelebilirler. Şimdiye kadar, oyuncular oyunun tadını yalnızca rekabetçi çok oyunculu aracılığıyla birlikte çıkarabiliyorlardı – işbirlikçi oyun hiç yoktu.

Geliştirme ekibi en son Steam güncellemesinde, “Sevdiğiniz canlı tarihsel ve nesnel temelli içeriğe ortak çok oyunculu bir deneyim getiren yeni Ortak Tarihsel Savaşlar artık mevcut,” diye paylaştı. Geliştirme ekibi en son Steam güncellemesinde. co-op buddy’nin güncelemesi için herhangi bir DLC gerekli olmadığını açıkladı. “Size bu oyunu daha önce hiç olmadığı gibi oynamanız ve deneyimlemeniz için bu ortak fırsatı sunmaktan heyecan duyuyoruz! En iyi bölüm? Yalnızca DLC sahiplerinin ilgili Tarihsel Savaşlara ev sahipliği yapması gerekir ve bu DLC’ye sahip olmasalar bile herkes katılabilir.

Ayrıca, tüm DLC genişletmelerine sahipseniz 12 tarihi savaş varken, yalnızca temel oyunun sahipleri bunların yalnızca yarısına erişebilir. Age of Empires 3: Definitive Edition, geçen Aralık ayında Meksika medeniyetini DLC olarak aldı – “şimdiye kadarki en stratejik çeşitliliğe sahip medeniyet” olarak kabul edildi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Co-op Nasıl Açılır?

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Rol Oyunu

Witcher 3 geliştiricisi, yeni nesil güncelleme sorunlarıyla ilgili bazı çözümler yayınladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Activision Blizzard’ın aktif kullanıcı sayısı düşüyor