Elden RingSteam

Geçen Hafta Steam’in En Çok Satan 5 Oyunundan 4’ü Elden Ring Sürümü

SteamDB’ye göre, geçen hafta Steam’de en çok satan beş oyun Elden Ring, Elden Ring, Elden Ring Deluxe Edition, Destiny 2: The Witch Queen Deluxe Edition ve Elden Ring oldu. En tepenin hemen dışında, Witch Queen’in standart sürümü altı numarada sıcak geldi ve ilk altı sırayı sadece iki oyun yedi.

Kimsenin FromSoftware’in merakla beklenen açık dünya RPG’sinin veya Bungie’nin popüler nişancı oyununun son bölümünün hiçbir şekilde kötü satmasını beklediğini sanmıyorum, ancak bunların en çok satan yerleri süpürdüğünü görmek biraz saçma. Her oyunu farklı kılan nedir? Her oyun için tek bir girişe karşılık gelen deluxe ve standart sürümlerin yanı sıra, Elden Ring için en üst sırayı, oyunun diğer yerelleştirmeleri geride bırakan Japonca sürümü aldı.

Listedeki ikinci ve beşinci girişlerdeki Elden Ring arasındaki farka gelince, en iyi tahminim, alttakinin haftanın ilk yarısında insanların son ön siparişlerini açıkladığı ve lansman öncesi heyecanına kapıldığı yönünde. Bu sadece bir fikir.

Sebep ne olursa olsun, Elden Ring ve bir dereceye kadar Witch Queen, PC oyunlarının en ilgi çekici olanları gibi görünüyor. İlk beşin dışında, Steam Deck’in Steam’de en çok satan yedinci öğe olarak konumu dikkatimi çekti. Taşınabilir oyun bilgisayarı, diğer yorumcuların yanı sıra bizi de kesinlikle etkiledi, ancak Total War: Warhammer 3 gibi kolayca indirilebilir bir video oyununun aksine, yumuşak bir lansmanın ortasındaki bir donanım parçası olarak buraya kadar yükselmesi oldukça şaşırtıcı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring: Founding Rain Of Stars Nerede Bulunur?

Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Collapsing Stars Nerede Bulunur?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring: Flaming Strike Ash Of War Nerede Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Jest ve Mimik (ifade) Kullanımı